suspiria 2018 suspiria film suspiria horror suspiria zwiastun
Mia Goth jako Sara i Dakota Johnson jako Susie w filmie Suspiria (źródło: Amazon Studios)
in

SUPER!SUPER!

Nowa Suspiria będzie miażdżyła. Zwiastun tego horroru dosłownie gniecie klimatem

Zajawka Suspirii sprzed blisko trzech miesięcy mocno rozgrzała oczekiwania widzów. Remake jednego z największych dzieł nurtu giallo zapowiada się genialnie. Nowy zwiastun filmu jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę oczekiwania.

Nowa Suspiria ma zaledwie luźno opierać się na historii opowiedzianej w klasyku z 1977 roku. Film traktuje o mroku, który spowija wybitny berliński zespół taneczny. Ciemność pochłonie dyrektora artystycznego, ambitną młodą tancerkę oraz żałobnego psychoterapeutę. Niektórzy ulegną temu koszmarowi.

Oryginalna Suspiria, znana u nas jako Odgłosy, to nie tylko jedno z najznakomitszych dzieł włoskiego nurtu giallo, ale i jeden z najlepszych filmów, który wyszedł spod batuty reżyserskiej Dario Argento. Szkoda tylko, że premierze będzie towarzyszył seks skandal z córką reżysera w roli głównej. O którym pisałem kilkadziesiąt minut temu.

Suspiria pojawi się na ekranach kin już 2 listopada tego roku. Za reżyserię filmu odpowiada Luca Guadagnino, który dał się poznać m.in. filmami Tamte dni, tamte noce oraz Melissa P. W jego widowisku pojawi się plejada gwiazd. Na srebrnych ekranach zobaczymy Dakotę Johnson, Miję Goth, Tildę Swinton, Chloe Grace Moretz, a także naszą aktorkę, Małgorzatę Belę. Za scenariusz odpowiada David Kajganich, który napisał skrypty do takich filmów jak Nienasyceni, Inwazja oraz do serialu AMC Terror.

Jeśli nie widzieliście cholernie klimatycznej i niepokojącej zajawki zwiastuna z początku czerwca, polecam, bo to kawał wysmakowanej roboty promocyjnej.

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Asia Argento i Jimmy Bennett

Skandal! Asia Argento sypiała z nieletnim. Są zdjęcia kochanków i niepokojące wiadomości Jimmy’ego Bennetta

serial warrior 2019 cinemax warrior cinemax warrior hbo go warror hbo warrior bruce lee banshee

Warrior – serial twórcy Banshee, bazujący na pomyśle Bruce’a Lee