suspiria 2018 suspiria film suspiria horror suspiria zwiastun
Mia Goth jako Sara i Dakota Johnson jako Susie w filmie Suspiria (źródło: Amazon Studios)
in

SUPER!SUPER!

Nowa Suspiria będzie miażdżyła. Zwiastun tego horroru dosłownie gniecie klimatem

Zajawka Suspirii sprzed blisko trzech miesięcy mocno rozgrzała oczekiwania widzów. Remake jednego z największych dzieł nurtu giallo zapowiada się genialnie. Nowy zwiastun filmu jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę oczekiwania.

Nowa Suspiria ma zaledwie luźno opierać się na historii opowiedzianej w klasyku z 1977 roku. Film traktuje o mroku, który spowija wybitny berliński zespół taneczny. Ciemność pochłonie dyrektora artystycznego, ambitną młodą tancerkę oraz żałobnego psychoterapeutę. Niektórzy ulegną temu koszmarowi.

Oryginalna Suspiria, znana u nas jako Odgłosy, to nie tylko jedno z najznakomitszych dzieł włoskiego nurtu giallo, ale i jeden z najlepszych filmów, który wyszedł spod batuty reżyserskiej Dario Argento. Szkoda tylko, że premierze będzie towarzyszył seks skandal z córką reżysera w roli głównej. O którym pisałem kilkadziesiąt minut temu.

Suspiria pojawi się na ekranach kin już 2 listopada tego roku. Za reżyserię filmu odpowiada Luca Guadagnino, który dał się poznać m.in. filmami Tamte dni, tamte noce oraz Melissa P. W jego widowisku pojawi się plejada gwiazd. Na srebrnych ekranach zobaczymy Dakotę Johnson, Miję Goth, Tildę Swinton, Chloe Grace Moretz, a także naszą aktorkę, Małgorzatę Belę. Za scenariusz odpowiada David Kajganich, który napisał skrypty do takich filmów jak Nienasyceni, Inwazja oraz do serialu AMC Terror.

Jeśli nie widzieliście cholernie klimatycznej i niepokojącej zajawki zwiastuna z początku czerwca, polecam, bo to kawał wysmakowanej roboty promocyjnej.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Asia Argento i Jimmy Bennett

Skandal! Asia Argento sypiała z nieletnim. Są zdjęcia kochanków i niepokojące wiadomości Jimmy’ego Bennetta

serial warrior 2019 cinemax warrior cinemax warrior hbo go warror hbo warrior bruce lee banshee

Warrior – serial twórcy Banshee, bazujący na pomyśle Bruce’a Lee