szkoła dla elity sezon 2 data premiery zwiastun netflix premiera
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Szkoła dla elity wraca we wrześniu na Netflix

Po Domu z papieru, Szkoła dla elity to najpewniej najpopularniejszy serial Netflixa z Hiszpanii. Dramat kryminalny o nastolatkach z ekskluzywnej szkoły wraca na ekrany na początku września.

Szkoła dla elity opowiada o zbrodni dokonanej w renomowanej szkole dla bogatej młodzieży, do której co roku w ramach stypendium trafia kilku biedniejszych uzdolnionych uczniów. Serial porusza palące kwestii jak nierówność społeczna, ukrywanie homoseksualizmu, narkotyki, przestępczość i dziwny seks wśród nastolatków. Jednak rdzeniem historii jest morderstwo, którego kulisy odkrywamy odcinek po odcinku.

O czym będzie drugi sezon Szkoła dla elity? Spoilery!

Nowy rok szkolny w Las Encinas to spotkanie z dobrze znanymi i nowymi bohaterami. Uczniowie elitarnej szkoły marzą o powrocie do normalności po śmierci ich koleżanki, Mariny. Jednak ich pragnienia nie mogą się spełnić, ponieważ tajemnice, które skrywają, stają się ciężarem prawie nie do zniesienia. – Przytaczam komunikat prasowy.

Kiedy premiera drugiego sezonu Szkoły dla elity?

Netflix zapowiedział, że drugą odsłonę obejrzymy już 6 września. Pierwszy sezon spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez krytyków oraz widzów.

Serial Szkoła dla elity w serwisie Netflix>>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Mindhunter sezon 2 zwiastun netflix atlanta zabójstwa w atlancie charles manson

Drugi sezon Mindhuntera zwiastuje morderstwa w Atlancie

event horizon ukryty wymiar horror film sci-fi amazon prime video

Event Horizon – Amazon Prime Video reanimuje kosmiczny horror