Szkoła dla elity wraca we wrześniu na Netflix

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 29 wyświetleń
1 min czytaniaPo Domu z papieru, Szkoła dla elity to najpewniej najpopularniejszy serial Netflixa z Hiszpanii. Dramat kryminalny o nastolatkach z ekskluzywnej szkoły wraca na ekrany na początku września.

Szkoła dla elity opowiada o zbrodni dokonanej w renomowanej szkole dla bogatej młodzieży, do której co roku w ramach stypendium trafia kilku biedniejszych uzdolnionych uczniów. Serial porusza palące kwestii jak nierówność społeczna, ukrywanie homoseksualizmu, narkotyki, przestępczość i dziwny seks wśród nastolatków. Jednak rdzeniem historii jest morderstwo, którego kulisy odkrywamy odcinek po odcinku.

O czym będzie drugi sezon Szkoła dla elity? Spoilery!

Nowy rok szkolny w Las Encinas to spotkanie z dobrze znanymi i nowymi bohaterami. Uczniowie elitarnej szkoły marzą o powrocie do normalności po śmierci ich koleżanki, Mariny. Jednak ich pragnienia nie mogą się spełnić, ponieważ tajemnice, które skrywają, stają się ciężarem prawie nie do zniesienia. – Przytaczam komunikat prasowy.

Kiedy premiera drugiego sezonu Szkoły dla elity?

Netflix zapowiedział, że drugą odsłonę obejrzymy już 6 września. Pierwszy sezon spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez krytyków oraz widzów.

Serial Szkoła dla elity w serwisie Netflix>>

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x