szkoła dla elity sezon 2 data premiery zwiastun netflix premiera
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Szkoła dla elity wraca we wrześniu na Netflix

Po Domu z papieru, Szkoła dla elity to najpewniej najpopularniejszy serial Netflixa z Hiszpanii. Dramat kryminalny o nastolatkach z ekskluzywnej szkoły wraca na ekrany na początku września.

Szkoła dla elity opowiada o zbrodni dokonanej w renomowanej szkole dla bogatej młodzieży, do której co roku w ramach stypendium trafia kilku biedniejszych uzdolnionych uczniów. Serial porusza palące kwestii jak nierówność społeczna, ukrywanie homoseksualizmu, narkotyki, przestępczość i dziwny seks wśród nastolatków. Jednak rdzeniem historii jest morderstwo, którego kulisy odkrywamy odcinek po odcinku.

O czym będzie drugi sezon Szkoła dla elity? Spoilery!

Nowy rok szkolny w Las Encinas to spotkanie z dobrze znanymi i nowymi bohaterami. Uczniowie elitarnej szkoły marzą o powrocie do normalności po śmierci ich koleżanki, Mariny. Jednak ich pragnienia nie mogą się spełnić, ponieważ tajemnice, które skrywają, stają się ciężarem prawie nie do zniesienia. – Przytaczam komunikat prasowy.

Kiedy premiera drugiego sezonu Szkoły dla elity?

Netflix zapowiedział, że drugą odsłonę obejrzymy już 6 września. Pierwszy sezon spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez krytyków oraz widzów.

Serial Szkoła dla elity w serwisie Netflix>>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mindhunter sezon 2 zwiastun netflix atlanta zabójstwa w atlancie charles manson

Drugi sezon Mindhuntera zwiastuje morderstwa w Atlancie

event horizon ukryty wymiar horror film sci-fi amazon prime video

Event Horizon – Amazon Prime Video reanimuje kosmiczny horror