in ,

SUPER!SUPER!

Taika Waititi o swojej adaptacji anime Akira. Film powstanie?!

Taika Waititi Akira film
Taika Waititi o filmie Akira

Taika Waititi jest dosyć zajęty nowymi projektami i zapewne ciągle uraczony sukcesem Jojo Rabbit, a jego adaptacja kultowej mangi Akira dawno stanęła pod znakiem zapytania.

Reżyser zdradził w wywiadzie z Variety, co się dzieje z jego Akirą. Wygląda na to, że sam nie jest pewien miejsca, w którym znajduje się projekt. Obecnie pracuje nad superprodukcją Thor: Love and Thunder, a na ukończeniu jest jego Next Goal Wins oraz jest zaangażowany w pracę nad serialem Time Bandits. Tym samym wygląda na zajętego faceta.

Prawa do filmowej wersji Akiry od 2002 roku przeleżały w wytwórni Warner Bros. i film trafiał od reżysera do reżysera. Wśród nich byli Stephen Norrington, Ruairi Robinson, Allen i Albert Hughesowie oraz Jaume Collet-Serra. Kolejną nadzieją na adaptację mangi Katsuhiro Otomo był właśnie Taika Waititi, który podpisał kontrakt na reżyserię widowiska w 2017 roku. Jego film miał mieć premierę 21 maja 2021 roku. Na dziś jest to totalnie nierealne.

Taika Waititi przyznał, że prace były przesuwane z uwagi na Thor: Ragnarok, aż Akira zaliczył dwuletni poślizg. Jednak wydaje mu się, iż film w końcu powstanie, ale nie jest pewien, czy on go nakręci.

A Wy chcielibyście obejrzeć Akirę od Taika Waititiego? Dajcie znać w komentarzach. Może macie pomysł, kto mógłby wejść na jego miejsce? To również ciekawe. Możecie też kupić mangę, koszulkę lub anime Akira.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dragon Ball top 10

10 powodów, dla których kochamy Dragon Ball

marvel gej eternals

Eternals – poznaliśmy pierwszego filmowego geja Marvela