Ad image

Taika Waititi o swojej adaptacji anime Akira. Film powstanie?!

Dariusz Filipek
2 min czytania
Taika Waititi o filmie Akira

Z ostatniej chwili

Taika Waititi jest dosyć zajęty nowymi projektami i zapewne ciągle uraczony sukcesem Jojo Rabbit, a jego adaptacja kultowej mangi Akira dawno stanęła pod znakiem zapytania.

Reżyser zdradził w wywiadzie z Variety, co się dzieje z jego Akirą. Wygląda na to, że sam nie jest pewien miejsca, w którym znajduje się projekt. Obecnie pracuje nad superprodukcją Thor: Love and Thunder, a na ukończeniu jest jego Next Goal Wins oraz jest zaangażowany w pracę nad serialem Time Bandits. Tym samym wygląda na zajętego faceta.

- Reklama -
Ad image

Prawa do filmowej wersji Akiry od 2002 roku przeleżały w wytwórni Warner Bros. i film trafiał od reżysera do reżysera. Wśród nich byli Stephen Norrington, Ruairi Robinson, Allen i Albert Hughesowie oraz Jaume Collet-Serra. Kolejną nadzieją na adaptację mangi Katsuhiro Otomo był właśnie Taika Waititi, który podpisał kontrakt na reżyserię widowiska w 2017 roku. Jego film miał mieć premierę 21 maja 2021 roku. Na dziś jest to totalnie nierealne.

Taika Waititi przyznał, że prace były przesuwane z uwagi na Thor: Ragnarok, aż Akira zaliczył dwuletni poślizg. Jednak wydaje mu się, iż film w końcu powstanie, ale nie jest pewien, czy on go nakręci.

A Wy chcielibyście obejrzeć Akirę od Taika Waititiego? Dajcie znać w komentarzach. Może macie pomysł, kto mógłby wejść na jego miejsce? To również ciekawe. Możecie też kupić mangę, koszulkę lub anime Akira.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz