in

SUPER!SUPER!

Kolejne Gwiezdne wojny wyreżyseruje Taika Waititi

Taika Waititi Gwiezdne wojny
Taika Waititi wyreżyseruje Gwiezdne wojny

Fani Gwiezdnych wojen znowu mają się z czego cieszyć. Taika Waititi, reżyser filmów Thor: Ragnarok, Co robimy w ukryciu i Jojo Rabbit, wyreżyseruje jeden z nadciągających filmów z tego uniwersum.

Taika Waititi w świecie Gwiezdnych wojen jest nie od dziś. Wcześniej wyreżyserował finałowy odcinek The Mandalorian i podłożył w tym serialu głos pod postać IG-11. Na tę chwilę niewiele wiemy o filmie, który wyreżyseruje, poza tym, że scenariusz napisze wspólnie z Krysty Wilson-Cairns, która była nominowana do Oscara wraz z Samem Mendesem za oryginalny scenariusz do filmu 1917. Z kolei Taika Waititi zdobył w tym samym roku statuetkę za Jojo Rabbit w kategorii Najlepszy scenariusz adaptowany. Krysty Wilson-Cairns jest również scenarzystką nadchodzącego filmu Edgara Wrighta Last Night in Soho, który napisała z reżyserem widowiska.

Taika Waititi obecnie ma ręce pełne roboty

To bardzo płodny twórca. Obecnie czekamy na dwa filmy od Taika Waititiego – komediodramat sportowy Next Goal Wins oraz na superbohaterski blockbuster Thor: Love and Thunder, który jest jego reżyserskim drugim razem w Marvelu. Stoi również za produkcją dwóch serialowych spin-offów filmu Co robimy w ukryciu (Co robimy w ukryciu oraz Wellington Paranormal). Ponadto wciąż czekamy na serial Time Bandits (jest reżyserem i scenarzystą pilotowego odcinka).

Taika Waititi
Taika Waititi zastanawiający się, co zje na śniadanie

Inne projekty Taika Waititiego to animowany film o Flashu Gordonie i aktorska wersja Akiry, której realizacja najpewniej niedojdzie do skutku.

Czeka na nas sporo filmów i seriali osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen

Niedawno dowiedzieliśmy się, że z myślą o Disney Plus powstaje serial, który napisze Leslye Headland, współtwórczyni netflixowego serialu Russian Doll. Ponadto powstaną kolejne dwa sezony serialu The Mandalorian, serial o znanym z Rouge One Cassianie Andorze oraz serial o Obi-Wanie Kenobim, w którego kolejny raz wcieli się Ewan McGregor.

Do tej pory, po skasowaniu kilku projektów, myśleliśmy, że jedynymi nowymi filmami będzie nowa trylogia od Riana Johnsona, reżysera Gwiezdnych wojen: Ostatni Jedi.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

król tygrysów quiz tiger king netflix

Jak dobrze pamiętasz Króla tygrysów? Quiz z 30 egzotycznymi pytaniami

król tygrysów nicolas cage tiger king joe exotic serial netflix

Nicolas Cage jako Król tygrysów. Wcieli się w Joego Exotica w serialu