Tajemnice grobowca w Sakkarze Netflix
"Tajemnice grobowca w Sakkarze" w serwisie Netflix
in

OkropneOkropne

Premiera dnia: “Tajemnice grobowca w Sakkarze” na Netflix

Od dziś w serwisie Netflix możecie oglądać film dokumentalny “Tajemnice grobowca w Sakkarze”.

“Tajemnice grobowca w Sakkarze” to dokument naukowy, który opowiada o egipskich archeologach próbujących odkryć tajemnice grobowca, do którego nikt nie zaglądał przez 4400 lat. Produkcję wyreżyserował James Tovell – dokumentalista pracował wcześniej nad “I Am the Killer” czy “Autopsy: The Last Hours of…”. Tym samym mamy do czynienia z człowiekiem z doświadczeniem i jeśli temat jest Wam w jakikolwiek sposób bliski, to warto film sprawdzić.

Dokument świetnie wystartował. W pierwszym dniu znalazł się w TOP 10 filmów Netflixa plasując się na piątym miejscu. W serwisie IMDB ma ocenę 7,7/10, a na Filmwebie 7,1/10. Chwali go serwis Decider. Według Jade Budowski dokument pięknie łączy dzielenie się historią z jej tworzeniem. Opowiada o nauce i tradycji, ale jednocześnie oferuje widzom surowe emocje i ekscytację. Autorka recenzji w podsumowaniu napisała, że ten specjalny, mały film ma wszelkie cechy świetnego dokumentu. To jasno wskazuje, iż mamy do czynienia z przynajmniej solidną produkcją.

Powyżej możecie obejrzeć zwiastun filmu, który łączy dokument śledczy z nauką. Więcej dokumentów naukowych i przyrodniczych znajdziecie na specjalnej podstronie Netflixa. Warto tam zajrzeć, gdyż biblioteka dokumentów rozrosła się do gigantycznych rozmiarów. Fani dobrych widowisk naukowych zapewne coś dla siebie tam znajdą.

Dajcie znać w komentarzach czy już widzieliście tę produkcję i jak Wam się podobała.

Oglądaj film dokumentalny “Tajemnice grobowca w Sakkarze” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kultowe seriale

Kultowe seriale — lista seriali, które warto znać

The Crown sezon 4 zwiastun Netflix

“The Crown” – Netflix udostępnił finałowy zwiastun czwartego sezonu