Tajemnice grobowca w Sakkarze Netflix
"Tajemnice grobowca w Sakkarze" w serwisie Netflix
in

WTF?!WTF?!

Premiera dnia: “Tajemnice grobowca w Sakkarze” na Netflix

Od dziś w serwisie Netflix możecie oglądać film dokumentalny “Tajemnice grobowca w Sakkarze”.

“Tajemnice grobowca w Sakkarze” to dokument naukowy, który opowiada o egipskich archeologach próbujących odkryć tajemnice grobowca, do którego nikt nie zaglądał przez 4400 lat. Produkcję wyreżyserował James Tovell – dokumentalista pracował wcześniej nad “I Am the Killer” czy “Autopsy: The Last Hours of…”. Tym samym mamy do czynienia z człowiekiem z doświadczeniem i jeśli temat jest Wam w jakikolwiek sposób bliski, to warto film sprawdzić.

Dokument świetnie wystartował. W pierwszym dniu znalazł się w TOP 10 filmów Netflixa plasując się na piątym miejscu. W serwisie IMDB ma ocenę 7,7/10, a na Filmwebie 7,1/10. Chwali go serwis Decider. Według Jade Budowski dokument pięknie łączy dzielenie się historią z jej tworzeniem. Opowiada o nauce i tradycji, ale jednocześnie oferuje widzom surowe emocje i ekscytację. Autorka recenzji w podsumowaniu napisała, że ten specjalny, mały film ma wszelkie cechy świetnego dokumentu. To jasno wskazuje, iż mamy do czynienia z przynajmniej solidną produkcją.

Powyżej możecie obejrzeć zwiastun filmu, który łączy dokument śledczy z nauką. Więcej dokumentów naukowych i przyrodniczych znajdziecie na specjalnej podstronie Netflixa. Warto tam zajrzeć, gdyż biblioteka dokumentów rozrosła się do gigantycznych rozmiarów. Fani dobrych widowisk naukowych zapewne coś dla siebie tam znajdą.

Dajcie znać w komentarzach czy już widzieliście tę produkcję i jak Wam się podobała.

Oglądaj film dokumentalny “Tajemnice grobowca w Sakkarze” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

kultowe seriale

Kultowe seriale — lista seriali, które warto znać

The Crown sezon 4 zwiastun Netflix

“The Crown” – Netflix udostępnił finałowy zwiastun czwartego sezonu