telewizor xiaomi redmi tv 70 cena
Telewizor Xiaomi Remi TV 70" (Xiaomi)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE

Xiaomi prezentuje telewizor Redmi TV 70″. 70 cali i 4K w świetnej cenie

Xiaomi od jakiegoś czasu próbuje sił w segmencie telewizorów serią Mi TV. Telewizory okazały się sukcesem, więc gigant technologiczny idzie za ciosem. Firma szykuje jeszcze tańszy sprzęt. Xiaomi zaatakuje rynek telewizorem spod marki Redmi, która jest znana z produktów wyjątkowo dobrych w stosunku do ceny.

Redmi TV 70″, bo tak będzie się nazywał 70-calowy kolos, zaoferuje obraz w standardzie 4K. W telewizorze drzemie 64-bitowy procesor Amlogic szóstej generacji, który oferuje 14 technologii poprawy obrazu oraz ulepszony system audio. Pamięć wewnętrzna to zaledwie 2 GB, co może nieco odstraszać – wie to każdy, komu nieraz zawiesił się Xiaomi Mi Box S 4K, który ma właśnie tyle pamięci.

Ponadto telewizor oferuje 16 GB pamięci wewnętrznej oraz WiFi działające w zakresie 2,4 oraz 5 GHz. Nie zapomniano o łączności Bluetooth oraz porcie USB i oczywiście kilku portach HDMI.

Telewizor Redmi TV będzie pracował w systemie PatchWall AI

Poza wysoką rozdzielczością telewizor zaoferuje własny system – PatchWall AI, który jest rozbudowaną nakładką na Android TV. To może budzić nieco zastrzeżeń, ale obecnie system jest zintegrowany z Google Play i nie powinien on sprawiać większych problemów. Chociaż już na wspomnianej wcześniej przystawce, która działa pod czystym Android TV, wciąż nie można uruchomić Amazon Prime Video. Mi się co prawda udało uruchomić streaming Amazonu poprzez wrzucenie aplikacji przez chmurę, ale działała ona tak źle, że ten czas uważam za totalnie stracony.

Jeśli przebrniecie przez niewielkie niedogodności połowicznie autorskiego systemu, które zawsze mogą się zdarzyć, warto zwrócić uwagę na dodatkową funkcjonalność systemu Xiaomi – sztuczną inteligencję reprezentowaną przez asystenta głosowego XiaoAI. Podobnie jak w przypadku innych telewizorów i przystawek, z asystentem głosowym będziecie mogli się komunikować za pomocną komend głosowych, które otrzyma dzięki wbudowanemu w pilot mikrofonowi (dodajmy, że pilot Xiaomi to niemal bliźniak pilota, który oferuje wspomniany już Amazon).

Ile będzie kosztował Redmi TV 70″?

Cena telewizora Redmi TV 70″ jest więcej niż zachęcająca. 70 cali w rozdzielczości 4K wyceniono na 3799 juanów, co dziś odpowiada 2101 złotych. Jeśli telewizor pojawi się w Polsce, to zapewne jego cena będzie nieco wyższa, jak w przypadku wszystkich sprzętów Xiaomi oficjalnie dostępnych w naszym kraju.

Przedsprzedaż Redmi TV 70″ ruszyła dziś, a pierwsze sztuki będzie można odebrać już 10 września. W pierwszym półroczu 2019 roku Xiaomi wysłało ze swoich magazynów aż 5,4 milionów telewizorów, co stanowi wzrost o 64,9% w porównaniu z 2018 rokiem. Obecnie firma jest największym dostawcą inteligentnych telewizorów w Chinach i piątym w skali światowej.

Źródło: Mi Blog

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

rozczarowani sezon 2 zwiastun

Rozczarowani wracają z drugim sezonem. Sprawdźcie zapowiedź serialu

Dwóch papieży film netflix zwiastun

Dwóch papieży, czyli ludzkie oblicze Franciszka i Benedykta w filmie Netflixa