Tenet Obecność 3: Na rozkaz diabła data premiery premiera kina
"Tenet" i "Obecność 3: Na rozkaz diabła" na razie nie trafią do kin
in

SMUTNESMUTNE

“Tenet” i “Obecność 3: Na rozkaz diabła” nie trafią na razie do kin

Chociaż kina powoli się otwierają, to na razie oferują przede wszystkim odgrzewane kotlety. I wiele wskazuje na to, że jeszcze przez jakiś czas będziemy skazani głównie na powtórki z rozrywki.

Warner Bros. usunął “Tenet” z kalendarza premier kinowych. Powodem jest zamknięcie kin w Nowym Jorku i Los Angeles, które generują około 20% krajowych przychodów do kas biletowych.

Jednak wytwórnia może zdecydować się na niekonwencjonalny ruch i wypuści “Tenet” w krajach, w których kina są otwarte i zaczynają ściągać widzów. Deadline podaje, że może chodzić o rynki azjatyckie oraz kraje europejskie. Świetny debiut “Peninsuli” w Korei Południowej pokazuje, iż widzowie chcą wracać do kin. Jakkolwiek problematyczne są Chiny, w których film mógłby się nie pojawić z uwagi na obostrzenie sanitarne, które zakazuje wyświetlania widowisk dłuższych niż 120 minut.

“Tenet” bez ustalonej daty premiery. “Obecność 3: Na rozkaz diabła” w kinach dopiero w przyszłym roku

Chociaż nowa data premiery “Tenet” nie została jeszcze ustalona, to spekuluje się, iż film może pojawić się w kinach 11 września, kiedy mieliśmy obejrzeć “Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Horror został przeniesiony na 4 czerwca 2021 roku.

Obecnie czekamy na ruchy innych wytwórni. 21 sierpnia na dużych ekranach ma zadebiutować “Mulan” i to będzie największy sprawdzian dla kin, które są w nie najlepszym stanie po ich zamknięciu z powodu pandemii koronawirusa. Jeśli superprodukcja Disneya dobrze sobie poradzi, zapewne ośmieli tym konkurencję. Słowo “ośmieli” idealnie tu pasuje, gdyż każde przesunięcie oznacza stratę pieniędzy na kolejne kampanie reklamowe.

W Stanach Zjednoczonych na tę chwilę jest otwartych nieco ponad 1000 z około 5000 kin.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

cinema city otwiera kina 22 lipca promocje

Cinema City otwiera się 22 lipca. Oto co powinniście wiedzieć

macgyver lucas till serial samobójstwo peter m lenkov

Gwiazda “MacGyvera” miała myśli samobójcze przez wrogie środowisko pracy