tenet vod gdzie obejrzeć film online
Film "Tenet" już w serwisach VOD. Sprawdź, gdzie obejrzeć w wysokiej jakości i legalnie.
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Premiera dnia: “Tenet” w serwisach VOD

“Tenet” miał być jedną z najważniejszych tegorocznych premier kinowych, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała szyki widowisku. Od wczoraj film można oglądać w serwisach VOD.

“Tenet” wreszcie wylądował w serwisach VOD. Tym samym filmem Christophera Nolana możecie się już delektować w salonach i sypialniach. Jeśli zastanawiacie się, gdzie obejrzeć film online, to podpowiadamy, że w serwisie Chili widowisko można wypożyczyć za 14,90 zł (wypożyczając film, będziecie mieli 28 dni na jego odtworzenie), a kupić za 54,90 zł. Polecamy ten serwis nie tylko dlatego, że można tam produkcję obejrzeć legalnie, ale również w świetnej jakości!

Uzbrojony tylko w jedno słowo – Tenet – bohater przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić ludzkość. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska wykraczającego poza czas realny. – Tak film opisuje dystrybutor.

⚡ PRZECZYTAJ: Nowy serial Netflixa o seryjnym mordercy, Richardzie Ramirezie

Pozostaje pytanie, czy warto oglądać? Wypełnione akcją i napięciem sci-fi od twórcy “Mrocznego Rycerza” zyskało sympatię pośród widzów. Nie jest to najlepiej oceniany film Christophera Nolana, ale i tak na IMDB produkcja ma ocenę 7,6/10, a na Filmwebie 7/10.

Krytycy byli nieco mniej zachwyceni i film na Rotten Tomatoes ma ocenę 6,9/10. Z kolei na rodzimym Mediakrytyku jest to tylko 6,3/10.

⚡ PRZECZYTAJ: Wszystko, co wiemy o serwisie Star Plus

W “Tenecie” obok Johna Davida Washingtona, który gra w filmie pierwsze skrzypce, zobaczycie między innymi: Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki oraz Aarona Taylora-Johnsona.

Oglądaj film “Tenet” w serwisie Chili ▶

🔴 Chcecie sprawdzić ofertę Netflixa ze Stanów Zjednoczonych i z wielu innych krajów? A może mieszkacie poza granicami Polski, a chcecie uzyskać dostęp do polskojęzycznej wersji Netflixa czy HBO GO? To możliwe, dzięki topowej usłudze NordVPN, która pozwala na oglądanie w Polsce serwisów niedostępnych w naszym kraju oraz przeglądanie ich międzynarodowej oferty – już za 3,15 euro miesięcznie. Dzięki temu obejrzycie hity Netflixa ze Stanów Zjednoczonych, ale również Disney Plus, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer, AMC Plus, CBS All Access, Showtime czy Starz! Nie tylko na komputerach, ale również na smartfonach, tabletach czy telewizorach oraz na przystawkach multimedialnych.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

richard ramirez: polowanie na seryjnego mordercę netflix serial dokumentalny nocny prześladowca

“Richard Ramirez: Polowanie na seryjnego mordercę”, czyli kryminalny serial dokumentalny Netflixa o Nocnym prześladowcy

Najlepsze gry wideo stworzone w Polsce