tenet film zwiastun christopher nolan trailer teaser filmu
1:13
Zwiastun filmu Tenet (Warner Bros.)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

Tenet – zwiastun tajemniczego filmu Christophera Nolana

Przez pomyłkę, czy nie, ale pierwszy, krótki zwiastun filmu Tenet pojawił się w sieci, żeby zaraz zacząć z niej znikać. Przechwyciłem dla Was zapowiedź tego widowiska.

O fabule filmu Tenet wiadomo dziś niewiele. Zwiastun skupia się praktycznie wyłącznie na bohaterze, w którego wcielił się John David Washington, a którego pamiętam doskonale z popisowej roli w Czarnym bractwie. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadię, Aarona Taylora-Johnsona, Clémence Poésy, Michaela Caine’a, Kennetha Branagha oraz Himesha Patela.

Warner Bros. musi bardzo wierzyć w nowy film Christophera Nolana (wyreżyserował i napisał Tenet), gdyż budżet widowiska to oszałamiające 225 milionów dolarów. Co przy nowych markach jest rzadkością. Jednak reżyser, którego Dunkierka przyniosła do światowych kas biletowych 526 milionów przy 100-milionowym budżecie, jest wart zaufania. Tym bardziej że branża nierzadko określa go jednym z największych reżyserów naszych czasów.

Scenariusz filmu miał być tak tajny, że można było się z nim zapoznać wyłącznie raz w zamkniętym pokoju. Nie wiadomo, ile jest w tym prawdy, a ile marketingu, ale faktycznie twórcy mocno grają na niezdradzaniu zbyt wielu rzeczy, dotyczących fabuły. Światowa premiera filmu Tenet odbędzie się 17 lipca 2020 roku i wtedy odkryjemy wszystkie tajemnice.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

joker finałowy zwiastun filmu

Finałowy zwiastun Jokera zapowiada ostrą jazdę

nowy papież the new pope 2019 zwiastun trailer serial hbo go

Habemus papam! Mamy zwiastun serialu Nowy papież