The Boys sezon 4

Tenet – zwiastun tajemniczego filmu Christophera Nolana

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Przez pomyłkę, czy nie, ale pierwszy, krótki zwiastun filmu Tenet pojawił się w sieci, żeby zaraz zacząć z niej znikać. Przechwyciłem dla Was zapowiedź tego widowiska.

O fabule filmu Tenet wiadomo dziś niewiele. Zwiastun skupia się praktycznie wyłącznie na bohaterze, w którego wcielił się John David Washington, a którego pamiętam doskonale z popisowej roli w Czarnym bractwie. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadię, Aarona Taylora-Johnsona, Clémence Poésy, Michaela Caine’a, Kennetha Branagha oraz Himesha Patela.

- Reklama -
Ad image

Warner Bros. musi bardzo wierzyć w nowy film Christophera Nolana (wyreżyserował i napisał Tenet), gdyż budżet widowiska to oszałamiające 225 milionów dolarów. Co przy nowych markach jest rzadkością. Jednak reżyser, którego Dunkierka przyniosła do światowych kas biletowych 526 milionów przy 100-milionowym budżecie, jest wart zaufania. Tym bardziej że branża nierzadko określa go jednym z największych reżyserów naszych czasów.

Scenariusz filmu miał być tak tajny, że można było się z nim zapoznać wyłącznie raz w zamkniętym pokoju. Nie wiadomo, ile jest w tym prawdy, a ile marketingu, ale faktycznie twórcy mocno grają na niezdradzaniu zbyt wielu rzeczy, dotyczących fabuły. Światowa premiera filmu Tenet odbędzie się 17 lipca 2020 roku i wtedy odkryjemy wszystkie tajemnice.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz