in

Tenet – zwiastun tajemniczego filmu Christophera Nolana

O fabule Tenet wiadomo dziś niewiele. Zwiastun skupia się praktycznie wyłącznie na bohaterze, w którego wcielił się John David Washington.

Przez pomyłkę, czy nie, ale pierwszy, krótki zwiastun filmu Tenet pojawił się w sieci, żeby zaraz zacząć z niej znikać. Przechwyciłem dla Was zapowiedź tego widowiska.

O fabule filmu Tenet wiadomo dziś niewiele. Zwiastun skupia się praktycznie wyłącznie na bohaterze, w którego wcielił się John David Washington, a którego pamiętam doskonale z popisowej roli w Czarnym bractwie. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadię, Aarona Taylora-Johnsona, Clémence Poésy, Michaela Caine’a, Kennetha Branagha oraz Himesha Patela.

Warner Bros. musi bardzo wierzyć w nowy film Christophera Nolana (wyreżyserował i napisał Tenet), gdyż budżet widowiska to oszałamiające 225 milionów dolarów. Co przy nowych markach jest rzadkością. Jednak reżyser, którego Dunkierka przyniosła do światowych kas biletowych 526 milionów przy 100-milionowym budżecie, jest wart zaufania. Tym bardziej że branża nierzadko określa go jednym z największych reżyserów naszych czasów.

Scenariusz filmu miał być tak tajny, że można było się z nim zapoznać wyłącznie raz w zamkniętym pokoju. Nie wiadomo, ile jest w tym prawdy, a ile marketingu, ale faktycznie twórcy mocno grają na niezdradzaniu zbyt wielu rzeczy, dotyczących fabuły. Światowa premiera filmu Tenet odbędzie się 17 lipca 2020 roku i wtedy odkryjemy wszystkie tajemnice.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

joker finałowy zwiastun filmu

Finałowy zwiastun Jokera zapowiada ostrą jazdę

nowy papież the new pope 2019 zwiastun trailer serial hbo go

Habemus papam! Mamy zwiastun serialu Nowy papież