The Boys sezon 4

“The Bear” wraca na Disney+ z 3. sezonem | Serial, który zachwyca krytyków

Łukasz Mendak
3 min czytania

Z ostatniej chwili

“The Bear” to amerykański serial dramatyczny stworzony przez Christophera Storera. Serial zadebiutował w 2022 roku i zdobył dużą popularność oraz pozytywne recenzje od krytyków.

- Reklama -
Ad image
Zwiastun 3. sezonu serialu “The Bear”

“The Bear” cechuje się dynamicznym tempem, intensywnymi scenami kuchennymi i głębokim rozwojem postaci. Serial często przeplata humor z dramatem, co dodaje mu autentyczności i sprawia, że postacie są bardziej wiarygodne i ludzkie. W Polsce widowisko można oglądać w serwisie Disney+.

The Bear sezon 3

“The Bear” na Disney+

“The Bear” to serial, który z pewnością przyciągnie uwagę miłośników dramatu i kulinariów, oferując jednocześnie wgląd w świat pełen wyzwań i pasji.

37,99 zł / miesięcznieOglądaj ▶

Opinie i oceny “The Bear”

Serial spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony krytyków, którzy chwalili go za realistyczne przedstawienie życia w restauracji, mocne kreacje aktorskie, a także za poruszające i dobrze napisane dialogi. “The Bear” zyskał również popularność wśród widzów, którzy docenili jego emocjonalną głębię i intensywność.

Na Rotten Tomatoes krytycy w 99% pozytywnie ocenili dwa pierwsze sezony widowiska. Pierwszy sezon ma tam średnią notę 8,7/10, a drugi jeszcze lepszą, gdyż 9,3/10. Na IMDB widzowie wystawili produkcji 8,6/10.

O czym opowiada “The Bear”?

Serial skupia się na Carmenie “Carmy” Berzatto (granym przez Jeremy’ego Allena White’a), utalentowanym młodym kucharzu, który wraca do Chicago, aby przejąć prowadzenie rodzinnej restauracji po niespodziewanej śmierci swojego brata. Restauracja, która jest małą, tradycyjną kanapkownią, znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i organizacyjnej, co stawia Carmy’ego przed wieloma wyzwaniami. Próbuje on uporządkować chaos, podnieść standardy kulinarne i odbudować zespół pracowników, którzy zmagają się z własnymi problemami i traumami.

“The Bear” porusza wiele tematów związanych z gastronomią, takimi jak stres, presja i poświęcenie, jakie wiążą się z pracą w branży kulinarnej. Pokazuje również trudności związane z prowadzeniem małego biznesu, relacje rodzinne oraz radzenie sobie ze stratą i żałobą. Serial przedstawia realistyczne i często brutalne realia pracy w restauracji, co może być jednocześnie fascynujące i przytłaczające dla widzów.

- Reklama -
Skazana Max serial

Kiedy premiera 3. sezonu “The Bear”?

Permiera 3. sezonu serialu “The Bear” została ustalona na 27 czerwca 2024 roku. Serial stacji FX pojawi się w Stanach Zjednoczonych w dniu premiery ze wszystkimi dziesięcioma odcinkami nowego sezonu w serwisach Hulu i Disney+. Widzowie w Polsce będą mogli go oglądać również w serwisie Disney+, gdzie już znajdują się poprzednie dwa sezony.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz