in

SUPER!SUPER!

Zwiastun “The Book of Boba Fett” faktycznie wygląda jak “The Mandalorian” bez Mandaloriana

“The Book of Boba Fett”, czyli spin-off “The Mandalorian”, dostał pierwszy zwiastun. Serial już w grudniu na Disney+.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE BOOK OF BOBA FETT / DISNEY+ / GWIEZDNE WOJNY

“The Book of Boba Fett” to drugi aktorski serial ze świata Gwiezdnych wojen, który wyląduje na Disney+. Chociaż projekt przewijał się od lat w różnych planach, to historia nabiera kształtu dopiero teraz, jako poboczny serial “The Mandalorian”.

Produkcja opowie o przestępczym podziemiu, które ma każda galaktyka. Zwyczajowo roszczeniowy Boba Fett i najemniczka Fenneca Shanda wracają na Tatooine, gdzie niegdyś twardą ręką rządziła najpaskudniejsza istota w galaktyce, Jabba the Hutt. Tytułowemu bohaterowi zamarzył się własny kawałek ziemi pośrodku pustyni i nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć to, co uważa, że mu się należy. Historia ma być porywająca i całe zamieszanie nie obędzie się bez licznych ofiar śmiertelnych.

“The Mandalorian 2.5”

Ciekawostką jest to, że sami twórcy określają serial jako “The Mandalorian sezon 2.5”. Tworzyli go w ten sposób, jakby był to trzeci sezon serialu, w którym ostatnio widzieliśmy Boba Fetta. Za niespełna dwa miesiące przekonamy się, czy takie podejście do nowego widowiska spodoba się widzom.

W serialu zobaczymy raz jeszcze Temuera Morrisona jako Boba Fetta oraz Ming-Na Wen jako Fennec Shand. Producentami wykonawczymi widowiska są Jon Favreau, Dave Filoni, Robert Rodriguez, Kathleen Kennedy i Colin Wilson.

Premiera w grudniu

Premiera serialu “The Book of Boba Fett” odbędzie się 29 grudnia 2021 roku wyłącznie w serwisie Disney+. Niestety wciąż niedostępnym w Polsce. Pierwszy sezon ma mieć osiem odcinków.

Plakat serialu "The Book of Boba Fett" (Disney)
Plakat serialu “The Book of Boba Fett” (Disney)

Poza tym widowiskiem w najbliższych latach na Disney+ obejrzymy trzeci sezon “The Mandalorian” oraz seriale “Andor”, “Obi-Wan Kenobi”, “The Acolyte”, “Ahsoka”, “Lando” oraz “Rangers of the New Republic”.

Oglądaj serial “The Book of Boba Fett” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

peacock 2021

Peacock robi dobrą minę do złej gry

morbius zwiastun

“Morbius” znowu o sobie przypomniał. Premiera już w styczniu