the book of boba fett zwiastun
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun “The Book of Boba Fett” faktycznie wygląda jak “The Mandalorian” bez Mandaloriana

Zwiastun serialu “The Book of Boba Fett” (Disney)

“The Book of Boba Fett”, czyli spin-off “The Mandalorian”, dostał pierwszy zwiastun. Serial już w grudniu na Disney+.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE BOOK OF BOBA FETT / DISNEY+ / GWIEZDNE WOJNY

“The Book of Boba Fett” to drugi aktorski serial ze świata Gwiezdnych wojen, który wyląduje na Disney+. Chociaż projekt przewijał się od lat w różnych planach, to historia nabiera kształtu dopiero teraz, jako poboczny serial “The Mandalorian”.

Produkcja opowie o przestępczym podziemiu, które ma każda galaktyka. Zwyczajowo roszczeniowy Boba Fett i najemniczka Fenneca Shanda wracają na Tatooine, gdzie niegdyś twardą ręką rządziła najpaskudniejsza istota w galaktyce, Jabba the Hutt. Tytułowemu bohaterowi zamarzył się własny kawałek ziemi pośrodku pustyni i nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć to, co uważa, że mu się należy. Historia ma być porywająca i całe zamieszanie nie obędzie się bez licznych ofiar śmiertelnych.

“The Mandalorian 2.5”

Ciekawostką jest to, że sami twórcy określają serial jako “The Mandalorian sezon 2.5”. Tworzyli go w ten sposób, jakby był to trzeci sezon serialu, w którym ostatnio widzieliśmy Boba Fetta. Za niespełna dwa miesiące przekonamy się, czy takie podejście do nowego widowiska spodoba się widzom.

W serialu zobaczymy raz jeszcze Temuera Morrisona jako Boba Fetta oraz Ming-Na Wen jako Fennec Shand. Producentami wykonawczymi widowiska są Jon Favreau, Dave Filoni, Robert Rodriguez, Kathleen Kennedy i Colin Wilson.

Premiera w grudniu

Premiera serialu “The Book of Boba Fett” odbędzie się 29 grudnia 2021 roku wyłącznie w serwisie Disney+. Niestety wciąż niedostępnym w Polsce. Pierwszy sezon ma mieć osiem odcinków.

Plakat serialu "The Book of Boba Fett" (Disney)
Plakat serialu “The Book of Boba Fett” (Disney)

Poza tym widowiskiem w najbliższych latach na Disney+ obejrzymy trzeci sezon “The Mandalorian” oraz seriale “Andor”, “Obi-Wan Kenobi”, “The Acolyte”, “Ahsoka”, “Lando” oraz “Rangers of the New Republic”.

Oglądaj serial “The Book of Boba Fett” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

peacock 2021

Peacock robi dobrą minę do złej gry

morbius zwiastun

“Morbius” znowu o sobie przypomniał. Premiera już w styczniu