the boys amazon prime video drugi sezon
The Boys (źródło: Amazon Prime Video; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

The Boys z jednym z najlepszych wyników Amazon Prime Video

Takiego sukcesu The Boys nie spodziewał się nikt w Amazonie. Twórcy ostro wzięli się do pracy nad drugim sezonem.

Amazon Prime Video, platforma w Polsce nierzadko pomijana w kontekście wojen streamingowych, z miesiąca na miesiąc zyskuje na znaczeniu. Najnowsze widowisko serwisu, czyli The Boys, jeszcze bardziej umacnia pozycję platformy.

Serialowa historia o grupie mścicieli polujących na zepsutych superbohaterów, oparta na serii komiksów Gartha Ennisa, szybko stała się hitem. O widowisku pisałem, że jest skrajnie brutalne, ale jednocześnie The Boys świetnie się ogląda. Najwidoczniej podobnie czują również inni widzowie.

Takiego sukcesu The Boys nie spodziewał się nikt w Amazonie

Po dwóch tygodniach od premiery serial okazał się jednym z najchętniej binge’owanych widowisk na Amazon Prime Video – serwisu, do którego dostęp ma około 100 milionów subskrybentów.

Cieszymy się, że The Boys przekroczyło nasze prognozy dotyczące oglądania w ciągu pierwszych dwóch tygodni i stał się jednym z naszych najczęściej oglądanych seriali Amazon Original – powiedziała Jednnifer Salke, szefowa Amazon Studios, dodając – To sprawia, że z impetem i podekscytowaniem jesteśmy gotowi na sezon drugi.

Będzie drugi sezon The Boys

Jeszcze przed premierą pierwszego, zapowiedziano, iż powstanie drugi sezon serialu. Ekipa produkcyjna już pracuje nad nowymi odcinkami, aby nadążyć za szumem medialnym wokół premiery pierwszego sezonu.

Jestem bardzo podekscytowany odpowiedzią na pierwszy sezon. I to przede wszystkim sprawiło, ruszyłem tyłek, by pracować jeszcze ciężej przy drugim sezonie – powiedział showrunner The Boys, Eric Kripke, dodając – Nie chcę, by sezon drugi był większy, chcę, aby był głębszy. Intensywniejszy, bardziej szalony, bardziej pokręcony, mocniej skupiający się na postaciach. Moim jedynym celem jest uczynienie sezonu drugiego lepszym niż pierwszy.

Nie tylko The Boys człowiek żyje – Amazon ma w zanadrzu kilka innych potencjalnych hitów

Niedługo w serwisie zadebiutuje Carnival Row oraz finałowy sezon Człowieka z Wysokiego Zamku. Amazon realizuje także największą produkcję w historii opowieści w odcinkach, czyli serialową wersję Władcy Pierścieni. W serwisie pojawi się również wiele innych adaptacji komiksów, m.in.: Invincible, East of West, Paper Girls czy Lazarus.

Źródło: Comic Book

Serial The Boys w serwisie Amazon Prime Video >>

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

10 film quentina tarantino horror

Dziesiątym filmem Quentina Tarantino może być horror

joker ile zarobi box office film

Ile zarobi Joker? Przewiduje się, iż film poradzi sobie całkiem nieźle w box office