the boys serial amazon prime video sezon 1 2
The Boys (źródło: Amazon; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SEXYSEXY

The Boys ma przeciętne oceny, ale będzie 2 sezon

The Boys to jedna z najbardziej oczekiwanych nowości serialowych, która dosyć przeciętnie poradziła sobie w starciu z krytykami.

Pierwsi recenzenci widzieli już adaptację komiksu Gartha Ennisa. Widowisko opowiada o specjalnej jednostce CIA zajmującej się śledzeniem poczynań superbohaterów, którzy niekoniecznie są szlachetni i roztropni. I dokładnie tak samo jak komiks, według krytyków serial jest mocny i niepoprawny. Jednak to nie wystarczyło, żeby uzyskać przychylność wszystkich recenzentów. Na tę chwilę do Rotten Tomatoes spłynęło 16 recenzji, które w 69% stawiają w pozytywnym świetle The Boys. Serial ma średnią notę 6,97/10.

Według tych, którzy już The Boys widzieli, jest on mroczny, brutalny, wręcz krwisty, a 8-odcinkowy sezon opowiada spójną historię. Humor może nie przypaść wszystkim do gustu, ale widzowie, którzy cenią sobie ostre jak brzytwa i często niezbyt poprawne politycznie żarty, będą zadowoleni. Jednak z drugiej strony pojawiły się głosy, iż twórcy przesadzili właśnie z brutalnością, która sprowadza się do zalewania widza fontannami gore. To jasno pokazuje, iż nie jest to widowisko dla wrażliwców.

Jednocześnie Amazon jeszcze przed premierą 1 sezonu, która odbędzie się na dniach, bo już 26 lipca 2019 roku, ogłosił powstanie kolejnego. Nie wiem jak Wy, ale ja się tym razem ocenami krytyków nie zrażam. Jestem wielkim fanem komiksowej serii i miałem nadzieję, iż serialowa wersja będzie ostra i pojedzie po bandzie.

Serial The Boys w serwisie Amazon Prime Video >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

archer sezon 11 10 serial animowany netflix fxx

Archer ma się lepiej i wraca w przyszłym roku

Star Trek: Picard serial amazon prime video sezon 1

Zwiastun Star Trek: Picard, czyli Jean-Luc Picard wraca do gry