The Boys: Diabolical
in

SUPER!SUPER!

Przygotujcie się na diaboliczną antologię w świecie “The Boys”

Zapowiedź “The Boys: Diabolical”

“The Boys” niedługo wróci z trzecim sezonem, ale to tylko część dobroci szykowanych dla widzów, którzy uwielbiają superbohaterów w wydaniu wyłącznie dla dorosłych.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE BOYS

Jeśli lubicie “The Boys” to przyszły rok może być dla Was wyjątkowo przyjemny, gdyż będzie obfitował w wiele dobroci związanych z tym serialem. Poza trzecim sezonem widowiska obejrzymy również spin-off, który będzie traktował o młodych superbohaterach. Jednak to nie wszystko, co przygotowano na Prime Video dla fanów superbohaterszczyzny skierowanej wyłącznie do widzów dorosłych i trawiących obrazową przemoc, robienie na ekranie miłości oraz bardzo brzydkie słowa, które powszechnie uważane są za wulgarne.

Karl Urban zapowiedział, iż szykowana jest dla nas również animowana odsłona serialu – “The Boys: Diabolical”. Będzie to antologia złożona z ośmiu odcinków. Widowisko zapowiada się na przynajmniej równie chore, co serial aktorski. Widać to po pierwszym materiale, w którym milusiński piesek z serialu, bezczelnie liże sobie jaja. Co jest obrzydliwe i wzbudza zazdrość. Aktor wcielający się w Billy’ego rzeźnika potwierdza, iż produkcja będzie pokręcona i jak sam tytuł wskazuje — diaboliczna.

To jasny znak, że Amazon po wielkim sukcesie “The Boys” dał dużą swobodę twórcom serialu, którzy korzystają z każdej nadarzającej się okazji, aby rozbudować uniwersum Vought. Jak im wyjdzie z “The Boys: Diabolical”, tego dowiemy się już niedługo, gdyż kreskówka ma zadebiutować w serwisie na początku przyszłego roku.

Oglądaj serial “The Boys” w serwisie Prime Video ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

sylvester stallone serial kansas city

Sylvester Stallone w serialu “Kansas City”. Włoski ogier zagra gangstera z Nowego Jorku

najlepsze horrory slashery lata 80 klasyczne ranking

10 amerykańskich slasherów z lat 80., po których nie zaśniecie w nocy