the boys penis scena termit serial amazon prime video s03e01
Serial nie przestaje zaskakiwać
in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

“The Boys” i penisowy zawrót głowy 🍆 Twórcy przeszli sami siebie tworząc olbrzymiego żołędzia

“THE BOYS” IDZIE NA CAŁOŚĆ! Scena z trzeciego sezonu, podczas której Termit wchodzi do cewki moczowej swojego kochanka, rozkłada na łopatki. Jeśli konkurencja się nie postara lub twórcy serialu Prime Video nie zaserwują nam czegoś jeszcze mocniejszego, to już teraz mamy do czynienia z najbardziej pokręconą – brutalną i jednocześnie mocno erotyczną – sceną 2022 roku.

Penisy w serialach to żadna nowość, ale to, co z nimi robią w “The Boys” jest przekraczaniem niepisanych granic – absurdu, dobrego smaku, a wszystko to podano tak na ostro, że ciężko przejść obojętnie obok kolejnych wyskoków z tej produkcji. Nie tylko przez obrazoburczość, ale również za nią uwielbiamy to superbohaterskie widowisko skierowane wyłącznie dla oczu dorosłych widzów.

A że uwielbiamy, to widać jak na dłoni. Wskazują na to wyniki oglądalności, które są świetne. Ponadto pomimo wielu niesmacznych scen, krytycy przepadają za trzecią odsłoną widowiska. Na Rotten Tomatoes nowy sezon oceniło do tej pory 63 recenzentów i 96% opinii ma wydźwięk pozytywny, a średnia nota dla najnowszego sezonu to 8,4. Joel Golby z The Guardian nazwał “The Boys” wręcz “równie porywającym, co ‘Gra o tron'”. Miejmy tylko nadzieję, że zakończenie będzie lepsze.

Te zachwyty potwierdza widownia. Na IMDB serial oceniło 373 tysiące widzów, których uśredniona nota dla produkcji to świetne 8,7/10. Obecnie “The Boys” znajduje się tam na 101. pozycji w Top 250 seriali.

Mocniejszy niż “Spartakus”

Do końca serialu jeszcze długa droga. W międzyczasie trzeci sezon “The Boys” nie spuszcza z tonu i przesuwa granice tego, co wypada pokazywać na ekranie, jeszcze bardziej. Jest przy tym obrazoburczo szczery i nierzadko pod tymi wszystkimi płynami ustrojowymi znajdujemy drugie dno. Z jednej strony serial jest brutalny i obrazowy, a z drugiej bezbłędnie rozprawia się z celebrytami, traumami, związkami czy nierównościami społecznymi.

Jednocześnie serial przebija niemal wszystko to, co widzieliście, chociażby w “Spartakusie”, który jest uznawany za jedno z najbardziej brutalnych i równocześnie najbardziej rozebranych widowisk w historii. Twórcy wręcz nazywali go nieoficjalnie “cycki i krew” zamiast “krew i piach” – zdradziła jedna z aktorek, Erin Cummings. Jakkolwiek “Spartakus” w obu kategoriach musi ustąpić miejsca produkcji z Prime Video, gdzie gęstość mocnych scen podkręcono do granic wytrzymałości.

Uwaga! Dalsza część wpisu jest przeznaczona wyłącznie dla widzów dorosłych

Uwaga! Wpis zawiera spoilery dotyczące drugiego i trzeciego sezonu serialu “The Boys”

Love Sausage wymięka

Nie jest to pierwszy raz, kiedy w “The Boys” przyrodzenie robi furorę. Poprzednio mieliśmy scenę z Love Sausage, który w drugim sezonie niemal udusił swoją miłosną kiełbaską Marvina. Na szczęście Kimiko i Serge pomogli przyjacielowi w potrzebie i pozbyli się niebezpiecznej erekcji.

nsfw
W poprzednim sezonie “The Boys” penis rosyjskiego supka prawie udusił Marvina

Jakiś czas temu twórca serialu, Eric Kripke, powiedział, iż bohater, w którego wcielił się Andrew Jackson, może powrócić. Tym samym to mógł nie być ostatni raz, kiedy bohaterzy będą musieli zmierzyć się z gigantycznym rosyjskim fajfusem.

Kokainowy Termit w cewce moczowej

W trzecim sezonie granice zostały przesunięte jeszcze bardziej. Dostaliśmy scenę z Termitem, który na imprezowo-kokainowym rauszu postanawia zabawić się z kochankiem. Umiejący zmniejszać się bohater wszedł do cewki moczowej delikwenta, kichnął i przez ten odruch niekontrolowany, zamiast spokojnie dokończyć zabawę w prostacie, rozsadził partnera od środka. Wycieczka w celu osiągnięcia przyjemności zakończyła się tragedią. Zamiast orgazmu dostaliśmy flaki i krew dookoła. Przynajmniej nieszczęśnik nie cierpiał.

Po premierze odcinka w sieci pojawiły się głosy, że właśnie w ten sposób Ant-Man powinien zająć się Thanosem, ale Marvel Studios nie miało jaj, żeby się go tak pozbyć.

Ten penis wydarzył się naprawdę

Okazuje się, że w scenie wykorzystano nie tylko komputerową magię, ale również bardziej praktyczne efekty specjalne. Stworzono olbrzymi fragment żołędzia z miejscem udającym zewnętrzne ujście cewki moczowej. Pracą ludzi od protetyki pochwalił się na Instagramie aktor wcielający się w Termita, Brett Geddes, który pozował na zdjęciu ze swoim dublerem.

Takich rozmiarów nie zobaczycie nawet w “Minx”

Czwarty odcinek “The Boys” trafi na Prime Video już jutro i nie wiem jak Wy, ale ja jestem niesamowicie ciekaw, co dla nas przygotowano. Trzeci sezon zamknie się na 8 odcinku, który pojawi się w serwisie 8 lipca. Później będzie trzeba poczekać na czwartą odsłonę, do której zdjęcia mają zacząć powstawać jeszcze w tym roku. W międzyczasie pojawi się spin-off, ponoć równie mocny, ale dla odmiany traktujący nie o doświadczonych superbohaterach, a o młodych supkach.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Summer Game Fest 2022

Summer Game Fest. Call of Duty, Callisto Protocol i inne. Wszystkie daty premier i zwiastuny

Persona 5, Persona 4, Persona 3

Cykl “Persona” dostępny w Xbox Game Pass jeszcze w 2022 roku; “Persona 5 Royal” ma datę premiery.