the boys sezon 2 zwiastun amazon prime video the butcher
Serial "The Boys" wraca we wrześniu z drugim sezonem (Amazon Prime Video)
in

SUPER!SUPER!

Chcecie zobaczyć, jak wygląda drugi sezon “The Boys”? Przesłodko!

Amazon właśnie przypomniał nam, że serial “The Boys” wraca na początku września do serwisu Prime Video i jego zwiastun wskazuje, że warto było czekać na powrót widowiska ponad rok. Zapowiada się nam niezła masakra, stosy trupów i wiele innych cierpkich słodkości!

Serialowa adaptacja komiksu “The Boys” okazała się wielkim sukcesem. To jedno z nielicznych widowisk, które jest odtrutką na typowe, momentami już przynudzające produkcje superbohaterskie, które zgarniają mnóstwo pieniędzy, ale nie bardzo się od siebie różnią i większość z nich sukcesy zawdzięcza głównie niezłej promocji i sile marek. Co nie różni ich zbytnio od takich produktów jak buty czy samochody.

Ten serial z jednej strony naśmiewa się z superbohaterów głównego nurtu, a z drugiej z wszelkiej maści sław. Piętnuje też wielkie korporacje, które zrobią wszystko za większą garść dolarów. A w międzyczasie produkcja okazała się największym hitem Amazon Prime Video. I to się nazywa “mieć ciastko i zjeść ciastko”.

“The Boys” wraca we wrześniu i będzie rzeź!

“The Boys” jest bezpretensjonalną opowieścią o grupce zblazowanych superbohaterów, których na celownik wziął Billy Rzeźnik – nie ma żadnych mocy, ale doskonale wie, gdzie przywalić, żeby bolało. Mężczyzna nie znosi napuszonych celebrytów w pelerynach, a najbardziej nie trawi socjopatycznej wariacji wokół Supermana, Ojczyznosława, z którym ma prywatny zatarg.

Pierwszy sezon “The Boys” był świetny i skrajnie brutalny. Kolejny zapowiada się przynajmniej równie krwisto. Amazon zapowiada, iż kontynuacja będzie jeszcze intensywniejsza i pojawi się nowy bohater, Stormfront, który rzuci wyzwanie niestabilnemu Ojczyznosławowi. Jedno jest pewne – będzie sieczka i poleje się krew!

"The Boys" (Amazon Prime Video)
“The Boys” (Amazon Prime Video)

W tym samym czasie grupka mścicieli walczących z superbohaterami pod okiem Billy’ego Rzeźnika musi radzić sobie z tym, że są najbardziej ściganymi bandytami w Stanach Zjednoczonych.

Nie tylko serial. Będzie też film “The Butcher”

Poprzedni sezon zakończył się solidnym zwrotem akcji, którego konsekwencje poznamy już 4 września 2020 roku. Jednak pewne szczegóły mają być wyjaśnione w krótkometrażowym filmie “The Butcher” opowiadającym o Billym Rzeźniku i jego nieprzyjemnościach z Ojczyznosławem. Film wyląduje również na Amazon Prime Video.

Wiem, że to wszystko brzmi niedorzecznie, ale zapewniam Was, iż nieskomplikowana, ale dająca radość fabuła i bardzo solidne wykonanie, a także skrajnie wisielczy humor, to rzeczy, za które pokochacie widowisko pisane przez Erica Kripke. Tym samym widzowie, którzy “The Boys” jeszcze nie widzieli, powinni nadrobić zaległość, gdyż produkcja Amazonu w mojej nieskromnej opinii była jedną z najlepszych serialowych nowości 2019 roku.

Oglądaj serial “The Boys” w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Luther film Idris Elba serial sezon 6

Idris Elba zdradził, że film o Lutherze posuwa się do przodu

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 serial netflix

Przygotujcie się na pożegnanie z “Chilling Adventures of Sabrina”, które ma być upiorne, seksowne i wyjątkowo nadprzyrodzone