The Boys sezon 3 nowe odcinki co tydzień
"The Boys" wróci z trzecim sezonem
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

“The Boys” dostanie trzeci sezon, a nowe odcinki drugiego będą pojawiały się raz w tygodniu na Amazon Prime Video

Jeszcze ponad miesiąc do premiery drugiego, a już zapowiedziano, że serial “The Boys” wróci z trzecim sezonem. Co nas cieszy, bawi i kompletnie nie dziwi.

“The Boys” to adaptacja brutalnego komiksu Gartha Ennisa, który dał początek opowieści o celebryckich superbohaterach, których działania nierzadko wymykają się spod kontroli. W drugim sezonie ma dojść do nieprzyjemnych tarć w elitarnej Siódemce, gdyż pojawi się niezwykle popularna w mediach społecznościowych Stormfront (w tej roli Aya Cash), która nadepnie na odcisk Ojczyznosławowi (tutaj przefarbowany Anthony Starr). W tym samym czasie grupa outsiderów polujących na superbohaterów została wzięta na celownik i Billy Rzeźnik (cudowny Karl Urban) wraz z resztą ferajny muszą się ukrywać. W międzyczasie na scenę wkracza nowy superłotr.

“The Boys” – trzeci sezon w drodze

Pierwszy sezon “The Boys” okazał się olbrzymim sukcesem dla serwisu Amazon Prime Video. Tym samym bardzo szybko zapowiedziano, iż widowisko wróci z drugą odsłoną, której premiera odbędzie się 4 września 2020 roku. Dziś dowiedzieliśmy się, iż zabawa w zabijanie na ekranie nie zakończy się tak szybko i serial wróci raz jeszcze z trzecim sezonem. Co może wskazywać, że twórcy oraz Amazon są pewni swego i jakość drugiej odsłony nie powinna nas zawieść.

Zdjęcia do trzeciego sezonu powinny się rozpocząć na początku 2021 roku. Jednak wszystko zależy od tego, jak rozwinie się kwestia pandemii koronawirusa. Ekipa już pracuje nad historią w wirtualnym pokoju scenarzystów.

“The Boys” – krótkometrażowy film w połowie sezonu

Serial stworzony przez Erica Kripke właśnie doczekał się nowej zapowiedzi (powyżej możecie zobaczyć, jak nasza pocieszna ekipa morduje biednego wieloryba) i nie będzie jedyną produkcją w uniwersum “The Boys”, którą zobaczymy w tym roku. Przygotujcie się również na krótkometrażowy film o Billym Rzeźniku, który ma pojawić się w serwisie w okolicy czwartego lub piątego odcinka drugiego sezonu i opowie więcej o jego związku z żoną i konflikcie z Ojczyznosławem.

“The Boys” – nowe odcinki co tydzień

Niestety mam dla Was również jedną bardzo złą wiadomość. Chociaż pierwsze trzy odcinki serialu pojawią się w serwisie Amazon Prime Video już 4 września, to na kolejne będziecie musieli poczekać dłużej. Pięć kolejnych będzie pojawiało się raz w tygodniu. Finałowy odcinek drugiego sezonu obejrzymy 9 października.

Oglądaj serial “The Boys” w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Patrzcie tu! Hollywood podcina sobie żyły przesuwając kolejne filmy

Patrzcie tu! Hollywood podcina sobie żyły przesuwając kolejne filmy

helstrom serial marvel hulu data premiery w polsce

“Helstrom”: nowy serial Marvela już w październiku na Hulu