the boys sezon 3
Trzeci sezon "The Boys" został nakręcony (Instagram)
in

SUPER!SUPER!

Ma być jeszcze mocniejszy. Zdjęcia do trzeciego sezonu “The Boys” zakończone

Materiał promujący trzeci sezon “The Boys” (Vought International/YouTube)

“The Boys” wraca na Prime Video. Aktorzy rozlatują się do domów i obiecują jeszcze mocniejszy, trzeci sezon.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE BOYS / PRIME VIDEO

“The Boys” zdążyło przyzwyczaić widzów do nieprzyzwoitej dawki przemocy i czarnego humoru w superbohaterskiej otoczce oraz przekraczania granic, których nie przekroczy żaden z superbohaterów filmów czy seriali Disneya (może poza Deadpoolem). To zdecydowanie rozrywka skierowana wyłącznie do widzów dorosłych, którym niestraszny jest widok wypatroszonego motorówką wieloryba czy bohatera obdarzonego śmiertelnie niebezpiecznym przyrodzeniem.

To sprytne parodiowanie “Ligi sprawiedliwości” czy superbohaterskich historii Marvela ma też drugie dno — interesująco bawi się pytaniem, co byłoby, gdyby superbohaterzy byli celebrytami, niekoniecznie zachowującymi się zgodnie z prawem i nierzadko nieposiadającymi sumienia? Są niebezpieczni, narcystyczni, makiaweliczni i często antyspołeczni. Dawka wybuchowa.

Trzeci sezon na Prime Video

Najpewniej jeszcze w tym roku na Prime Video obejrzymy trzeci sezon. Ekipa aktorska zaspamowała Instagram ogłoszeniami o ukończeniu zdjęć do najnowszej odsłony. Karl Urban wcielający się w Billy’ego Rzeźnika zapowiedział, iż Eric Kripke, twórca widowiska, wyciągnął serial na jeszcze wyższy poziom wariactwa.

Instagram will load in the frontend.

Można się spodziewać, iż trzecia seria nie będzie ostatnią. “The Boys” docenili zarówno widzowie, jak i krytycy, a serial nie tylko stał się najpopularniejszą produkcją Prime Video, ale także jednym z najpopularniejszych seriali w ogóle. Ponadto nominacja do Emmy w kategorii Najlepszy serial dramatyczny, przypieczętowała pozycję widowiska.

Instagram will load in the frontend.

Soldier Boy

W trzecim sezonie zobaczymy Jensena Acklesa jako Soldier Boya. Ma on być punktem zapalnym, aby pokazać część Stanów Zjednoczonych tęskniącą do czasów świetności białej supremacji. Produkcja ma także eksplorować jeszcze mocniej przemoc seksualną.

Instagram will load in the frontend.

G-Men

Amazon dał również zielone światło dla wciąż nienazwanego serialu towarzyszącego. Obecnie trwają prace nad adaptacją przygód bohaterów znanych jako G-Men. Ma to być połączenie “X-Men” z “Igrzyskami śmierci” w wyjątkowo krwawym i niepoprawnym wydaniu.

Instagram will load in the frontend.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

wcielenie hbo max malignant gilm 2021 james wan

Premiera dnia: “Wcielenie” na HBO Max

American Rust serial Showtime

Premiera dnia: “American Rust” na Showtime