the boys spin-off prime video
in

Perwersyjny spin-off “The Boys” coraz bliżej. Będzie dużo żartów o ku***ach

Obecnie trwają nie tylko prace nad trzecim sezonem “The Boys”. Coraz większymi krokami zbliża się także spin-off tego niezwykle popularnego superbohaterskiego serialu z serwisu Prime Video.

“The Boys” w szybkim tempie zdobyło serca widzów. Serial zachwycił także krytyków i zdobył w bieżącym roku nominację do nagrody Emmy w kategorii Najlepszy serial dramatyczny. Chociaż nie doczekaliśmy się filmów pornograficznych, których fragmenty znalazły się w drugim sezonie, to zaprezentowano nam krótki film o Billym Rzeźniku, nieco poszerzającym naszą wiedzę o tym, kim jest ten bohater.

I to nie wszystko, bo Vought Universe się rozrośnie jeszcze bardziej. Twórca widowiska, Eric Kripke, zapowiedział niespełna rok temu, że serial doczeka się równie brutalnego spin-offu. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, kogo w nim zobaczymy, a teraz współtwórca widowiska podzielił się tym, jak idzie pisanie serialu.

Dużo żartów o ku***ach

Praca nad serialem wre i wszystko wskazuje na to, że powtórzy on sukces “The Boys”. Eric Kripke jest podekscytowany tworzeniem perwersyjnej wersji czegoś w stylu Marvela. Produkcja ma mocno odróżniać się od tego, co możemy oglądać w “The Boys”, a żeby było weselej, będzie zawierała mnóstwo żartów o ku***ach.

Spin-off będzie opierał się na grupie G-Men, którą czytelnicy mogli już poznać na kartach komiksów z serii “The Boys”. Jest to niepoprawna wariacja wokół marvelowskiej serii “X-Men”.

Zgarnij Funko Pop z serialu “The Boys”

Przed Wami cudowna kolekcja Funko Popów z bohaterami serialu “The Boys” – od Homelandera poprzez Billy’ego Rzeźnika na Starlight kończąc!

Superbohaterzy idą na studia

Na tę chwilę nie znamy nawet tytułu serialu, ale wiemy już, że będzie to połączenie historii podobnej do tej o mutantach z “Igrzyskami śmierci”. Wszystko zostanie oblane brutalnym i obrazoburczym stylem. Tutaj młodzi superbohaterowie będą konkurować ze sobą, wystawiając się na próbę fizyczne, seksualne i będą przekraczali moralne granice, aby zdobyć najlepsze kontrakty w poszczególnych miastach.

Akcja widowiska będzie rozgrywała się na uniwersytecie. Na młodziaków nie czeka bezpieczny Danger Room, w którym ćwiczą X-Men, a krwawa rywalizacja, która niesie ze sobą jak najbardziej realną śmierć.

Trzeci sezon “The Boys” to będzie mocna rzecz

Ponadto dowiedzieliśmy się, że w trzecim sezonie “The Boys” twórcy nie tylko będą eksplorowali świat przedstawiony, ale jeszcze mocniej wgryzą się w historię Uniwersum Vought. Pokażą, jak podzielone są Stany Zjednoczone i zagrają na nostalgii do starych, dobrych czasów. Tym samym powinniśmy się przygotować na jeszcze mocniejszą eksplorację rasizmu, białej supremacji i przemocy tak klasycznej, jak i tej seksualnej.

Jeden z odcinków będzie odnosił się do miniserii komiksowej “Herogasm” i pojawi się człowiek z przeszłości, czyli Soldier Boy — pokręcona wersja Kapitana Ameryki — wcieli się w niego znany z “Nie z tego świata” Jensen Ackles, z którym Eric Kripke współpracował przez kilkanaście lat. Ma on być ilustracją toksycznej męskości.

Pamiętajcie, że wciąż możecie wziąć udział w quizie dotyczącym serialu “The Boys”, aby sprawdzić, ile o nim wiecie. Znajdziecie go pod tym odnośnikiem.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix systematycznie traci udział w rynku w Stanach Zjednoczonych

Chapelwaite serial 2021

Premiera dnia: “Chapelwaite” od Epix