in

Spin-off “The Boys” na zakręcie. Serial ruszył z kopyta, ale z nowymi scenarzystkami

the boys spin off wlochy tworcy

To już oficjalne, Amazon szykuje kolejny diaboliczny hit o superbohaterach. Spin-off “The Boys” dostał zielone światło, a my wyśledziliśmy aktorki serialu we Włoszech. Jednocześnie w zespole odpowiedzialnym za scenariusz nastąpiły znaczące zmiany.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE BOYS / PRIME VIDEO

Spin-off “The Boys” dostał zielone światło, ale zmienił zespół twórców. Początkowo za produkcję miał odpowiadać współscenarzysta “The Boys”, Craig Rosenberg. Jednak z uwagi na różnice artystyczne, pałeczkę po nim przejęły Michele Fazekas i Tara Butters. Pracowały wcześniej między innymi nad serialami “Agentka Carter” i “Hawaii 5.0”.

Widowisko ma opowiadać o studentach uczelni należącej do Vought International. Celem nauki jest nie tle szkolenie umiejętności matematycznych, ile przede wszystkim wyszkolenie nowych superbohaterów. Nadchodzący serial jest opisywane jako wyjątkowo niepoprawny i skierowany wyłącznie dla dorosłych widzów. Będzie pokazywał młodych bohaterów wystawianych na próby fizyczne, seksualne, a także sprawdzane będą ich granice moralne. Najlepsi z nich dostaną kontrakty w miastach Stanów Zjednoczonych, gdzie będą mogli zabłysnąć jako lokalni superbohaterscy celebryci.

Pomysł na serial zrodził się z komiksu “The Boys”, gdzie zaprezentowano grupę G-Men – satyrę na komiksy Marvela o mutantach. Ma to być swoiste połączenie “X-Men” z “Igrzyskami śmierci”. Chociaż spin-off będzie istniał w Uniwersum Vought, to ma mieć własny styl i ton, więc nie pomylimy widowiska z historią o Billym Rzeźniku polującym na Homelandera (i odwrotnie).

Trzeci sezon “The Boys” zbliża się wielkimi krokami

Obecnie czekamy na trzeci sezon “The Boys”, do którego zdjęcia zostały zakończone niespełna trzy tygodnie temu. Można się spodziewać, że serial pojawi się na Prime Video jeszcze w tym, a najpóźniej na początku przyszłego roku. Krytycy są produkcją zachwyceni, widzowie nie mogą się doczekać na kontynuację, a ponadto widowisko cieszy się świetną oglądalnością i drugi sezon był nominowany do nagrody Emmy w kategorii Najlepszy serial dramatyczny. Przegrał z “The Crown”, ale znalezienie się w tak świetnym gronie – “Bridgertonów”, “Krainy Lovecrafta”, “Pose”, “Opowieści podręcznej”, “Mandaloriana” i “Tacy jesteśmy” – to już wielkie wyróżnienie.

Quiz

Sprawdź, ile tak naprawdę wiesz o serialu “The Boys”. Weź udział w quizie ▶

Obsada spin-offu prawie w komplecie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Jaz Sinclari, Lizze Broadway, Shane Paul McGhie, Aimee Carrero, Reina Hardesty i Maddie Phillips wcielą się w superbohaterów w nienazwanym jeszcze serialu. Większość ról ponoć została już obsadzona.

Ciekawostką jest to, że kilka osób z obsady spin-offu podróżowało w podobnym czasie do Włoch. Być może to tylko przypadek, ale równie dobrze część akcji serialu może rozegrać się właśnie w tym kraju. Obsada jest znana od kilku miesięcy, więc był czas na to, aby z częścią ekipy nakręcić jakiś mały fragment opowieści. Okres wakacyjny temu sprzyja, jeśli twórcy chcieli jak najlepiej uchwycić gorący klimat Włoch. A może to wyłącznie popularny punkt wypadowy. Pożyjemy, zobaczymy.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzina nuklearna hbo serial dokumentalny lgbt

Premiera dnia: “Rodzina nuklearna” na HBO GO

britney kontra spears film dokumentalny netflix

Premiera dnia: “Britney kontra Spears” na Netflix