in

SUPER!SUPER!

Nie tylko “The Boys”. Chłopaki od Amazonu dostaną brutalny spin-off z nastolatkami

The Boys spin-off

Serialowa adaptacja komiksu “The Boys” okazała się olbrzymim sukcesem, więc Amazon z całych sił kuje żelazo rozgrzane do czerwoności.

“The Boys” jest ciągle przed finałem drugiego sezonu, serial dostał krótkometrażowy film o Billym Rzeźniku, już zapowiedziano trzeci sezon, a teraz widzowie mogą się zacząć szykować na spin-off hitowego widowiska.

Zapewne ludzie z HBO plują sobie dziś w twarz, gdyż to właśnie siostrzana stacja Cinemax zrezygnowała z realizacji tego brutalnego serialu superbohaterskiego. Projekt przejął Amazon i to był strzał w dziesiątkę – widowisko, które możecie oglądać na Amazon Prime Video, jest jednym z największych hitów serwisu.

Spin-off “The Boys” dostał zielone światło

My również uwielbiamy “The Boys” i tym bardziej cieszymy się, że Amazon postanowił poszerzyć swój świat superbohaterów. Najpierw Variety podało, iż być może powstanie spin-off serialu, a później Deadline potwierdziło te rewelacje. Na Twitterze współtwórcy serialu, Seth Rogen oraz Eric Kripke, przyznali, że słowo stanie się ciałem.

O czym opowie spin-off serialowej adaptacji komiksu Gartha Ennisa?

Ciągle nienazwany serial towarzyszący ma się skupić na uczniach jednej z amerykańskich uczelni przeznaczonej wyłącznie dla młodzieży z supermocami. Placówka ma być częścią korporacji Vougt International, która odpowiada za superbohaterską Siódemkę, czyli grupę najlepszych z najlepszych. Młodzi studenci są badani, a ich fizyczne, seksualne oraz moralne granice są wystawiane na próbę. Rywalizują ze sobą, by dostać jak najlepsze kontrakty regionalne, dzięki którym będą mogli być legalnie superbohaterami w największych amerykańskich miastach.

Produkcja ma być widowiskiem bardzo mocnym i zdecydowanie nieskierowanym do widzów poniżej osiemnastego roku życia. Serial ma przypominać “Igrzyska śmierci” z całym sercem, satyrą i brutalnością znaną z “The Boys”.

Twórcą i autorem scenariusza do pierwszego odcinka został Craig Rosenberg. Scenarzysta pisał scenariusze do głównej serii, a także jest znany z pracy nad filmami “Nieproszeni goście”, “Uśpieni” czy “7500”. Brał również udział w produkcji innej adaptacji komiksu Gartha Ennisa, czyli “Preachera” od AMC, którego również możecie oglądać w Polsce na Amazon Prime Video.

Ponoć spin-off nie wyskoczył Amazonowi teraz z kapelusza i prace nad nim trwają od jakiegoś czasu.

Finał sezonu już w październiku

“The Boys” opowiada o superbohaterach celebrytach, którzy nierzadko mają na koncie niecne uczynki. Co nie uchodzi uwadze Billyemu Rzeźnikowi i jego wyjętej spod prawa grupce mścicieli, którzy zrobią wiele, by powstrzymać psychopatycznego Ojczyznosława, który poza skrajnie narcystycznym zaburzeniem osobowości, ma również moce, którymi może równać się z takimi superbohaterami jak Superman.

Według Amazonu drugi sezon serialu jest najchętniej oglądaną na świecie produkcją, którą pokazuje Amazon Prime Video. Kolejne odcinki “The Boys” pojawiają się w serwisie co tydzień, a finał drugiego sezonu odbędzie się już 9 października.

Oglądacie “The Boys”? Cieszycie się, że produkcja dostanie spin-off? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o decyzji Amazonu.

Oglądaj serial “The Boys” w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

books of blood film 2020 hulu zwiastun księga krwi

Film “Books of Blood” przywraca do życia piekielną grozę Clive’a Barkera

Nick Fury serial Disney+ Samuel L. Jackson Marvel

Samuel L. Jackson powtórzy rolę Nicka Fury’ego w nowym serialu na Disney+