The Boys spin-off
in

SUPER!SUPER!

Nie tylko “The Boys”. Chłopaki od Amazonu dostaną brutalny spin-off z nastolatkami

Serialowa adaptacja komiksu “The Boys” okazała się olbrzymim sukcesem, więc Amazon z całych sił kuje żelazo rozgrzane do czerwoności.

“The Boys” jest ciągle przed finałem drugiego sezonu, serial dostał krótkometrażowy film o Billym Rzeźniku, już zapowiedziano trzeci sezon, a teraz widzowie mogą się zacząć szykować na spin-off hitowego widowiska.

Zapewne ludzie z HBO plują sobie dziś w twarz, gdyż to właśnie siostrzana stacja Cinemax zrezygnowała z realizacji tego brutalnego serialu superbohaterskiego. Projekt przejął Amazon i to był strzał w dziesiątkę – widowisko, które możecie oglądać na Amazon Prime Video, jest jednym z największych hitów serwisu.

Spin-off “The Boys” dostał zielone światło

My również uwielbiamy “The Boys” i tym bardziej cieszymy się, że Amazon postanowił poszerzyć swój świat superbohaterów. Najpierw Variety podało, iż być może powstanie spin-off serialu, a później Deadline potwierdziło te rewelacje. Na Twitterze współtwórcy serialu, Seth Rogen oraz Eric Kripke, przyznali, że słowo stanie się ciałem.

O czym opowie spin-off serialowej adaptacji komiksu Gartha Ennisa?

Ciągle nienazwany serial towarzyszący ma się skupić na uczniach jednej z amerykańskich uczelni przeznaczonej wyłącznie dla młodzieży z supermocami. Placówka ma być częścią korporacji Vougt International, która odpowiada za superbohaterską Siódemkę, czyli grupę najlepszych z najlepszych. Młodzi studenci są badani, a ich fizyczne, seksualne oraz moralne granice są wystawiane na próbę. Rywalizują ze sobą, by dostać jak najlepsze kontrakty regionalne, dzięki którym będą mogli być legalnie superbohaterami w największych amerykańskich miastach.

Produkcja ma być widowiskiem bardzo mocnym i zdecydowanie nieskierowanym do widzów poniżej osiemnastego roku życia. Serial ma przypominać “Igrzyska śmierci” z całym sercem, satyrą i brutalnością znaną z “The Boys”.

Twórcą i autorem scenariusza do pierwszego odcinka został Craig Rosenberg. Scenarzysta pisał scenariusze do głównej serii, a także jest znany z pracy nad filmami “Nieproszeni goście”, “Uśpieni” czy “7500”. Brał również udział w produkcji innej adaptacji komiksu Gartha Ennisa, czyli “Preachera” od AMC, którego również możecie oglądać w Polsce na Amazon Prime Video.

Ponoć spin-off nie wyskoczył Amazonowi teraz z kapelusza i prace nad nim trwają od jakiegoś czasu.

Finał sezonu już w październiku

“The Boys” opowiada o superbohaterach celebrytach, którzy nierzadko mają na koncie niecne uczynki. Co nie uchodzi uwadze Billyemu Rzeźnikowi i jego wyjętej spod prawa grupce mścicieli, którzy zrobią wiele, by powstrzymać psychopatycznego Ojczyznosława, który poza skrajnie narcystycznym zaburzeniem osobowości, ma również moce, którymi może równać się z takimi superbohaterami jak Superman.

Według Amazonu drugi sezon serialu jest najchętniej oglądaną na świecie produkcją, którą pokazuje Amazon Prime Video. Kolejne odcinki “The Boys” pojawiają się w serwisie co tydzień, a finał drugiego sezonu odbędzie się już 9 października.

Oglądacie “The Boys”? Cieszycie się, że produkcja dostanie spin-off? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o decyzji Amazonu.

Oglądaj serial “The Boys” w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

books of blood film 2020 hulu zwiastun księga krwi

Film “Books of Blood” przywraca do życia piekielną grozę Clive’a Barkera

Nick Fury serial Disney+ Samuel L. Jackson Marvel

Samuel L. Jackson powtórzy rolę Nicka Fury’ego w nowym serialu na Disney+