the boys zwiastun sezon 2
"The Boys" i piękny zwiastun zapowiadający totalną rzeź w drugim sezonie
in

SUPER!SUPER!

“The Boys” i piękny zwiastun zapowiadający totalną rzeź w drugim sezonie

Eksplozje? Są! Bardzo brzydkie przekleństwa? Też są! Chore konflikty pomiędzy niezrównoważonymi bohaterami? Są! Dużo flaków i krwi? Tak, to wszystko znajdziecie w drugim sezonie serialu “The Boys”, który zapowiada się na cudownie krwisty karnawał.

Amazon pochwalił się świetnym zwiastunem kontynuacji serialu “The Boys”, który wraca na Prime Video 4 września. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że po premierze trzech pierwszych odcinków, kolejne będą pojawiały się w serwisie co tydzień. Ponadto powstanie trzeci sezon. Mniej więcej w środku drugiego sezonu obejrzycie krótkometrażowy film “The Butcher”, który dopowie historię Billy’ego Rzeźnika.

W drugim sezonie ekipa Billy’ego Rzeźnika jest pod totalnym ostrzałem – są wręcz nazywani super terrorystami. Mimo to nie poprzestają w staraniach, by powstrzymać superbohaterską Siódemkę, która na czele ze socjopatycznym Ojczyznosławem stanowi największe zagrożenie dla świata. Pojawią się nowi bohaterzy oraz nowa członkini Siódemki – niezwykle popularna w mediach społecznościowych Stormfront, której powodzenie jest wyjątkowo nie na rękę Ojczyznosławowi, który poza zaburzeniem antyspołecznym zdradza również mocne zaburzenie narcystyczne. I prawdopodobnie kilka innych, które znajdziecie w DSM-5, także poza grupą B.

Pierwszy sezon “The Boys” okazał się jednym z największych hitów 2019 roku, nawet pomimo tego, że niektórzy krytycy kręcili nosami. Totalnie niepoprawny serial szybko stał się wielką rzeczą dla serwisu Amazon Prime Video i kontynuacja była więcej niż pożądana. Ona musiała się wydarzyć.

Oglądaj serial “The Boys” w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix filmy gwiezdne wojny harry potter

Netflix chce własne “Gwiezdne wojny” lub “Harry’ego Pottera”

ratched netflix serial opis fabuły obsada data premiery

“Ratched” od Netflixa zapowiada się na jeden z najmocniejszych seriali września