john wick serial starz the contunental
Akcja serialu Starz The Continental będzie rozgrywała się w świecie Johna Wicka (Lionsgate)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

The Continental – John Wick wróci w serialu Starz

Psów się nie morduje. Wiedzą to ci, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do śmierci psa Johna Wicka. Czy raczej wiedzieli, bo odpowiedzialni za los pupila dawno gryzą ziemię.

Stacja Starz ogłosiła, że na jej antenie będziecie mogli obejrzeć serial w uniwersum John Wick. Film doczekał się kontynuacji, a na przyszły rok zapowiedziano trzecią część. Jednak nasz bohater nie będzie miał wielu nowych powodów do opróżniania magazynku. Serial nie będzie bezpośrednią kontynuacją, a historią rozgrywającą się w uniwersum Wicka. Keanu Reeves, który wciela się w głównego bohatera filmowej serii, został producentem i ma pojawić się w serialu w roli gościnnej.

Produkcja będzie nosiła tytuł The Continental, od nazwy filmowego hotelu. Chad Stahelski, który maczał palce w filmach, wyreżyseruje pierwszy odcinek. Chris Collins, odpowiedzialny między innymi za scenariusze do Synów anarchii i Prawa ulicy, został obsadzony na stołku showrunnera. Prezes Starz Chris Albrecht powiedział prasie, iż serial będzie czymś, czego jeszcze do tej pory nie widzieliśmy w telewizji. I ja mu wierzę. Starz jest znane z dosyć porządnych produkcji. Stamtąd wyszedł Boss, American Gods i Ash kontra martwe zło. Data premiery ani obsada serialu nie są znane.

Źródło: Uproxx

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

911, czyli Chicago Fire bez Chicago - recenzja serialu 9-1-1 (s01e01-02)
6/10

911, czyli Chicago Fire bez Chicago – recenzja serialu 9-1-1 (s01e01-02)

Devilman Crybaby: Potrzebuję cię Netflix s01e01 2018

Devilman Crybaby: Potrzebuję cię Netflixa to majstersztyk