the crown netflix sezon 4 zwiastun serialu diana
Księżna Diana na zwiastunie czwartego sezonu serialu Netflixa "The Crown"
in

SUPER!SUPER!

“The Crown”: “Coś złego się wydarzy” w czwartym sezonie

Przygotujcie się na jeszcze więcej przepychu, dramatów, dysfunkcji i romansów, bo wraca “The Crown”.

Netflix właśnie pochwalił się zwiastunem czwartego sezonu serialu “The Crown”. Najnowsza odsłona laurki Netflixa dla królowej Elżbiety II raczej nie skupi się na niej, a na pierwszych wzlotach i upadkach Diany Spencer. W księżną wcieliła się Emma Corrin, którą w kolejnych dwóch odsłonach zastąpi Elizabeth Debicki. W czwartym sezonie pojawi się także Gillian Anderson, która tym razem nie wcieli się w Danę Scully, a w premier Margaret Thatcher.

Diana była kobietą pogrążoną w depresji z powracającymi myślami samobójczymi. Tłumy ją uwielbiały, ale w prywatnych nagraniach przyznała, że dwór jej nie służył, a swój ślub określiła najgorszym dniem w życiu i chciała się z niego wycofać. Prawdopodobnie wyszłoby to jej na zdrowie, gdyż była niezadowolona z męża, ich życia seksualnego, które określiła dziwnym. Ostatecznie oboje okazali się rozwiąźli (ponad 60% kobiet i ponad 70% mężczyzn zdradza, więc właściwie wbili się w główny nurt). Diana zginęła w wypadku samochodowym, który wstrząsnął moją mamą tak bardzo, jak mną wiadomość o tym, że Mike Tyson odgryzł ucho Evanderowi Holyfieldowi. Oba wydarzenia miały miejsce latem 1997 roku. To był ważny rok.

Jeden z najdroższych seriali w dziejach wróci na Netflix z czwartym sezonem 15 listopada 2020 roku.

Oglądaj serial “The Crown” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Egzorcysta 2021 film Regan MacNeil

“Egzorcysta” wróci! Regan MacNeil znowu zostanie opętana przez diabła

hbo max 4k hdr

Czy HBO Max ma 4K i HDR? Nie, ale to ma się zmienić. Kiedy? Kto wie…