Nowy serial stacji The CW – The Outpost na kanale SCI FI

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 16 wyświetleń
1 min czytania

Seriale stacji The CW cieszą się sporą popularnością na całym świecie, szczególnie wśród młodzieży. Obok The 100, Supernatural, Arrow, Riverdale czy Dynastii będziecie mogli obejrzeć nowe widowisko firmowane logiem tego kanału – The Outpost.

Serial obejrzycie w Polsce na kanale SCI FI. The Outpost opowie o losach Talon (w tej roli Jessica Green) — silnej i niezależnej bohaterki, która jest jedyną ocalałą przedstawicielką rasy Czarnokrwistych. Wiele lat po tym, jak cała jej wioska została zgładzona przez gang brutalnych najemników, a ona sama musiała ukrywać swoje pochodzenie w obawie o swoje życie, Talon udaje się do oddalonej od cywilizacji bazy w poszukiwaniu zabójców swojej rodziny. Wkrótce potem dziewczyna odkrywa, że ​​posiada tajemniczą nadprzyrodzoną moc, którą musi nauczyć się kontrolować, aby uratować siebie i obronić świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem. – Czytam w komunikacie prasowym.
Wszystko pięknie, ładnie, ale niestety serial nie ma zbyt mocnej ekipy. Jeśli The Outpost się uda, to będę mocno zaskoczony.

Twórcą serialu jest Kynan Griffin (dał światu Dragonfyre i mnóstwo innych szmir) oraz Jason Faller (dał światu Dragonfyre i mnóstwo innych szmir – tak, to było ctrl+c, ctrl+v). Jonathan Glassner (scenarzysta serialu Gwiezdne wrota) oraz Dean Devlin (producent Dnia niepodległości i filmowych Gwiezdnych wrót, ale także Ataku pająków czy Godzilli z 1998 roku, o której do dziś próbuję zapomnieć) zajęli się produkcją.

Niestety to nie koniec złych wiadomości. W Polsce widowisko obejrzycie z kilkumiesięcznym opóźnieniem. W Stanach Zjednoczonych nowe odcinki będą pojawiały się od 10 lipca, a u nas na stacji SCI FI premierowy odcinek dopiero 9 września o godzinie 21:00.

Źródło: YouTube – SCI FI

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x