the eddy joanna kulig netflix serial zwiastun
Joanna Kulig i Andre Holland w serialu Netflixa The Eddy
in

SUPER!SUPER!

The Eddy – Joanna Kulig, jazz i Paryż w nowym serialu Netflixa

Jazz, Paryż i Joanna Kulig – to trzy podstawowe rzeczy, które powinniście zapamiętać w oczekiwaniu na premierę serialu The Eddy, jeśli chcecie, by utkwił wam w głowach. Jednak to zdecydowanie nie wszystko, co ma do zaoferowania nadchodzące widowisko Netflixa.

Netflix zapowiada serial The Eddy jako porywający dramat muzyczny, którego akcja rozgrywa się w wielokulturowej dzielnicy Paryża. Na pierwszym planie opowieści jest muzyk Elliot Udo, w którego wcielił się znany z pierwszego sezonu Castle Rock Andre Holland. Uznany nowojorski artysta prowadzi we Francji niewielki klub jazzowy, ale niestety interesy nie idą po jego myśli. Na domiar złego wciąż nie pogodził się ze swoją przeszłością, a jego wspólnik zawiera układ z bandytami.

The Eddy 2020
W głównego bohatera wcielił się Andre Holland, który błyszczał na dużym ekranie w filmach Moonlight i Selma

The Eddy – serial stworzył scenarzysta Mrocznych materii

Twórcą serialu jest Jack Thorne. Scenarzysta serialowy, filmowy i teatralny zaczynał pracę w telewizji, pisząc brytyjskie seriale Shameless i Skins. Wybił się dzięki pracy na własną rękę nad serialami Glue, The Last Panthers: Złodzieje diamentów, Kto zabił Kiri?, This Is England ’88 i This Is England ’90, The Fades, The Virtues, The Accident i przede wszystkim dzięki hitowym Mrocznym materiom.

The Eddy zwiastun serialu
Twórca serialu pracował wcześniej nad wieloma brytyjskimi hitami

The Eddy – Joanna Kulig z ważną rolą w serialu Netflixa

Nas cieszy najbardziej znacząca rola, którą dostała Joanna Kulig. To niepierwszy zachodni serial, w którym zagrała gwiazda Zimnej wojny. Wcześniej aktorka zagrała w serialu Hanna, który możecie obejrzeć w serwisie Amazon Prime Video. Polska artystka wcieliła się tym razem w Maję, piosenkarkę będącą w burzliwym związku.

Joannan Kulig The Eddy Netflix
Joanna Kulig ma zagrać śpiewająco

The Eddy – data premiery pierwszego sezonu serialu Netflixa

Nie można zapomnieć o muzyce, która będzie w tym serialu wyjątkowo ważnym elementem. Ścieżka dźwiękowa z utworami serialu pojawi się w dniu premiery widowiska, czyli 8 maja, kiedy cały 8-odcinkowy sezon wyląduje na Netfliksie.

The Eddy w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Evil serial sezon 1 recenzja 2019
6/10

Evil – sezon 1 – recenzja serialu

sieć kinowa amc upadnie bankructwo koronawirus

Największa sieć kinowa nie upadnie? Właściciel AMC zabrał głos w sprawie ogłoszenia bankructwa