The End of the F***ing World sezon 2 TEOTFW2
The End of the F***ing World (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Pojawiła się spoilerowa zajawka 2. sezonu The End of the F***ing World

Zaledwie kilka godzin temu dostaliśmy potwierdzenie, iż kolejny sezon The End of the F***ing World jak najbardziej się wydarzy, a już mamy pierwszą zajawkę kontynuacji widowiska.

Zajawka zawiera baaaardzo spoilerową scenę z finału pierwszego sezonu. Jeśli go nie widzieliście, a nie chcecie psuć sobie zabawy, darujcie sobie oglądanie.

Pierwszy sezon The End of the F***ing World opowiadał o dzikiej ucieczce Alyss (w tej roli Jessica Barden) i Jamesa (Alex Lawther), którzy opuszczają rodziny i wyruszają w podróż pełną niebezpiecznych, ale i komicznych, a przede wszystkim mocno chaotycznych przygód. Najpewniej w kontynuacji trzeba będzie zmierzyć się z konsekwencjami wyborów, których dokonali.

Data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze ustalona. Na dziś wiadomo jedynie, że nad scenariuszem kolejny raz pracuje Charlie Covell. Wcześniej pisała serial Banana, film Burn Burn Burn, a w przyszłym roku pojawi się serial Netflixa Kaos, również opierający się na jej skrypcie.

Pierwszy sezon The End of the F***ing World luźno ekranizował historię komiksową, stworzoną przez Charlesa Forsmana. Poza ostatnią sceną z historii obrazkowej materiał źródłowy został całkowicie wyczerpany.

Premiera drugiego sezonu odbędzie się na brytyjskim kanale Channel 4, a na świecie serial będzie dystrybuował Netflix.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial press bbc one

Lubicie seriale o mediach? Przygotujcie się na Press od BBC One

Powstrzymać mrok

Powstrzymać mrok – nowy thriller Netflixa zapowiada się znakomicie