The End of the F**king serial o psychopacie
The End of the F**king World to kolejny, ale nieco nietypowy serial o psychopacie (Netflix)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! LOLLOL SMUTNESMUTNE SZOKSZOK

The End of the F**king World – serial o psychopacie od Netflixa i Channel 4

The End of the F**king World to kolejny serial o psychopacie. Jednak produkcja Netflixa i Channel 4 nieco różni się od tego, do czego przyzwyczajała nas do tej pory telewizja.

To nie jest zwykła historia o tym, jak chłopak spotyka dziewczynę. Dołącz do Jamesa i Allysy — dwójki nastoletnich outsiderów, którzy wybierają się w naprawdę niezwykłą podróż. Na podstawie komiksu Charlesa Forsmana. – Cytuję opis Netflixa.

W sieci pojawił się właśnie polski zwiastun serialu The End of the F**king World i obiecuje całkiem przyzwoitą adaptację komiksu Charlesa S. Forsmana. Więcej. Zapowiedź tej czarnej komedii jest za***ista!

Jeśli mieszkacie w Wielkiej Brytanii, a patrząc na statystyki serwisu, mam jasność, że wielu z Was odwiedza Popkulturystów właśnie z tych rejonów, to serial o psychopacie z The End of the F**king World możecie oglądać od jakiegoś czasu za pośrednictwem anten z rodziny Channel 4. Jeśli ufać opiniom widzów, serial warto sprawdzić, bo na IMDB produkcja ma obecnie średnią 8,3 przy blisko 1100 głosów.

Pierwszy sezon The End of the F**king World liczy 8 odcinków, a w Polsce cały sezon zobaczymy na Netfliksie już 5 stycznia. To będzie trzeba zobaczyć.

The End of the F**king World na Netfliksie

Komiks The End Of The Fucking World na Amazonie

Źródło: YouTube: Netflix, IMDB

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Homoseksualizm w bajkach Disneya

Homoseksualizm w bajkach Disneya – Wykop ułoży Wam życie

Seriale Hulu w 2018 roku serialowe perełki

Seriale 2018: Hulu w 2018 roku to serialowe perełki