in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

The End of the F**king World – serial o psychopacie od Netflixa i Channel 4

The End of the F**king serial o psychopacie
The End of the F**king World to kolejny, ale nieco nietypowy serial o psychopacie (Netflix)

The End of the F**king World to kolejny serial o psychopacie. Jednak produkcja Netflixa i Channel 4 nieco różni się od tego, do czego przyzwyczajała nas do tej pory telewizja.

To nie jest zwykła historia o tym, jak chłopak spotyka dziewczynę. Dołącz do Jamesa i Allysy — dwójki nastoletnich outsiderów, którzy wybierają się w naprawdę niezwykłą podróż. Na podstawie komiksu Charlesa Forsmana. – Cytuję opis Netflixa.

W sieci pojawił się właśnie polski zwiastun serialu The End of the F**king World i obiecuje całkiem przyzwoitą adaptację komiksu Charlesa S. Forsmana. Więcej. Zapowiedź tej czarnej komedii jest za***ista!

https://www.youtube.com/watch?v=Oj9slbEsfdg&

Jeśli mieszkacie w Wielkiej Brytanii, a patrząc na statystyki serwisu, mam jasność, że wielu z Was odwiedza Popkulturystów właśnie z tych rejonów, to serial o psychopacie z The End of the F**king World możecie oglądać od jakiegoś czasu za pośrednictwem anten z rodziny Channel 4. Jeśli ufać opiniom widzów, serial warto sprawdzić, bo na IMDB produkcja ma obecnie średnią 8,3 przy blisko 1100 głosów.

Pierwszy sezon The End of the F**king World liczy 8 odcinków, a w Polsce cały sezon zobaczymy na Netfliksie już 5 stycznia. To będzie trzeba zobaczyć.

The End of the F**king World na Netfliksie

Komiks The End Of The Fucking World na Amazonie

Źródło: YouTube: Netflix, IMDB

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Homoseksualizm w bajkach Disneya

Homoseksualizm w bajkach Disneya – Wykop ułoży Wam życie

Seriale Hulu w 2018 roku serialowe perełki

Seriale 2018: Hulu w 2018 roku to serialowe perełki