the falcon and the winter soldier data premiery disney+ marvel serial
Serial "The Falcon and the Winter Soldier" nie pojawi się na Disney+ w sierpniu
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK LOLLOL OkropneOkropne

“The Falcon and the Winter Soldier” nie pojawi się na Disney+ w sierpniu

Jeśli czekaliście z niecierpliwością na serial “The Falcon and the Winter Soldier” to poczekacie chwilę dłużej. Pierwszy serial Marvel Studios nie pojawi się na Disney+ w sierpniu.

Produkcja “The Falcon and the Winter Soldier” przesunęła się z powodu pandemii koronawirusa, ale liczyliśmy, że Marvel Studios jakoś wszystko zepnie i serial pojawi się na Disney+ o czasie. Niestety tak się nie stanie. Disney ogłosił widowiska, które trafią na serwis streamingowy w sierpniu i serial Marvela nie znalazł się pośród nich.

Serwis TV Line doniósł, iż w marcu, gdy serial kręcono w Pradze, zdjęcia zostały przerwane z powodu pandemii. Wcześniej produkcja trwała przez kilka miesięcy w Atlancie. W przypadku widowiska od Marvel Studios sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż przy innych produkcjach. Filmy i seriale superbohaterskie są ze sobą mocno powiązane i utrzymanie harmonogramu jest tu bardzo ważne.

Akcja serialu “The Falcon and the Winter Soldier” rozgrywa się po wydarzeniach znanych z filmu “Avengers: Koniec gry”. Tytułowi bohaterzy stają ramię w ramię i spotykają starego wroga, czyli znanego z “Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów” Barona Zemo. Ponadto w serialu pojawi się Wyatt Russell, który wcieli się w US Agenta.

Na tę chwilę nie znamy nowej daty premiery serialu i ciężko spekulować czy pojawi się na małych ekranach we wrześniu.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Laleczka Chucky serial Don Mancini

Laleczka Chucky wraca jako serial. Mamy pierwszą zapowiedź horroru

Twórcy “Stranger Things” i Netflix znowu pozwani za kradzież pomysłów

Twórcy “Stranger Things” i Netflix znowu pozwani za kradzież pomysłów