the falcon and the winter soldier data premiery disney+ marvel serial
Serial "The Falcon and the Winter Soldier" nie pojawi się na Disney+ w sierpniu
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY WTF?!WTF?!

“The Falcon and the Winter Soldier” nie pojawi się na Disney+ w sierpniu

Jeśli czekaliście z niecierpliwością na serial “The Falcon and the Winter Soldier” to poczekacie chwilę dłużej. Pierwszy serial Marvel Studios nie pojawi się na Disney+ w sierpniu.

Produkcja “The Falcon and the Winter Soldier” przesunęła się z powodu pandemii koronawirusa, ale liczyliśmy, że Marvel Studios jakoś wszystko zepnie i serial pojawi się na Disney+ o czasie. Niestety tak się nie stanie. Disney ogłosił widowiska, które trafią na serwis streamingowy w sierpniu i serial Marvela nie znalazł się pośród nich.

Serwis TV Line doniósł, iż w marcu, gdy serial kręcono w Pradze, zdjęcia zostały przerwane z powodu pandemii. Wcześniej produkcja trwała przez kilka miesięcy w Atlancie. W przypadku widowiska od Marvel Studios sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż przy innych produkcjach. Filmy i seriale superbohaterskie są ze sobą mocno powiązane i utrzymanie harmonogramu jest tu bardzo ważne.

Akcja serialu “The Falcon and the Winter Soldier” rozgrywa się po wydarzeniach znanych z filmu “Avengers: Koniec gry”. Tytułowi bohaterzy stają ramię w ramię i spotykają starego wroga, czyli znanego z “Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów” Barona Zemo. Ponadto w serialu pojawi się Wyatt Russell, który wcieli się w US Agenta.

Na tę chwilę nie znamy nowej daty premiery serialu i ciężko spekulować czy pojawi się na małych ekranach we wrześniu.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Laleczka Chucky serial Don Mancini

Laleczka Chucky wraca jako serial. Mamy pierwszą zapowiedź horroru

Twórcy “Stranger Things” i Netflix znowu pozwani za kradzież pomysłów

Twórcy “Stranger Things” i Netflix znowu pozwani za kradzież pomysłów