the falcon and the winter soldier serial disney plus disney+ marvel studios
The Falcon and the Winter Soldier (Marvel Studios)
in

SUPER!SUPER!

The Falcon and the Winter Soldier to będzie inny serial, niż myślicie

Na D23 poznaliśmy kilka nowych szczegółów dotyczących serialu The Falcon and the Winter Soldier, który już w przyszłym roku zadebiutuje na Disney+.

W serialu The Falcon and the Winter Soldier Anthony Mackie i Sebastian Stan powtórzą swoje role z poprzednich filmów Marvela. Pierwszy raz w jednym widowisku, zobaczyliśmy ich w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Akcja nadchodzącego wielkimi krokami widowiska rozpocznie się niedługo po wydarzeniach znanych z filmu Avengers: Koniec gry, gdy [spoiler] Sam i Bucky pożegnali Kapitana Amerykę. Pamiętna była scena, w której Steve Rogers przekazał swoją tarczę pierwszemu z nich [/spoiler].

Aktorzy, którzy w serialu musi zmierzyć się ze spuścizną Kapitana Ameryki, powiedział kilka słów o serialu podczas trwającego D23. Szczególną uwagę zwrócił na to, że w serialu kluczowa będzie relacja pomiędzy tytułowymi bohaterami. Do tej pory spoiwem ich znajomości był Kapitan Ameryka, a teraz będą budowali relację bez pieczy wspólnego przyjaciela.

Akcja i przyjaźń

Serial ma być bardzo poważny i dramatyczny. Jednak między bohaterami zaiskrzy do tego stopnia, że jak mówi Anthony Mackie: “gdybym ścinał trawę, a on wyjechał z miasta, ścinałbym jego trawę“. Aktor porównuje ich zażyłość do tej znanej z klasycznego serialu komediowego All in the Family. Tym samym szykuje się nam przepełniony akcją thriller w nurcie filmów buddy cop.

Anthony Mackie zaznacza jednak, że pomimo iż Steve Rogers dał mu tarczę, pozostanie Falconem i zawsze będzie Falconem. Nie tylko w przenośni. Jego postać zostaje przy tym pseudonimie.

U.S. Agent i Sharon Carter

Potwierdzono również, że Emily VanCamp powróci w serialu jako Sharon Carter. W serialu zobaczymy także znanego z Operacji Overlord Wyatta Russella, który wcieli się w U.S. Agenta (Kapitana Amerykę dla ubogich, ale może być interesująco).

Obsada serialu The Falcon and the Winter Soldier
Obsada serialu The Falcon and the Winter Soldier

Wraca stary, zły Baron Zemo

Ponadto, jak już widzieliśmy na zdjęciach sprzed kilku tygodni, że wraca stary wróg. Daniel Bruhl kolejny raz wcieli się w Barona Zemo, tym razem w klasycznej skarpecie, która pasuje jak ulał do jego twarzy. Wcześniej aktor wcielił się w niego w Kapitanie Ameryce: Wojna bohaterów.

Poza serialem The Falcon and the Winter Soldier w latach 2020-2021, jeśli nic się nie zmieni, w serwisie Disney+ zadebiutują także inne widowiska superbohaterskie: WandaVision, Loki, Hawkeye, She-Hulk, Ms. Marvel oraz Moon Knight. Opisywany serial będzie miał premierę najprawdopodobniej w sierpniu 2020 roku i 6 odcinków.

Źródło: Comic Book, Comic Book, Comic Book

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

loki serial marvel studios disney plus

Loki powraca do MCU w nowym serialu. Wiemy, ile będzie odcinków

Eternas film marvel obsada kit harington gemma chan

Do Eternals dołączyli Gemma Chan i Kit Harington. Wiemy, kogo zagrają i jak będą wyglądali Eternalsi