The Boys sezon 4

The Falcon and the Winter Soldier to będzie inny serial, niż myślicie

Dariusz Filipek
3 min czytania
The Falcon and the Winter Soldier (Marvel Studios)

Z ostatniej chwili

Na D23 poznaliśmy kilka nowych szczegółów dotyczących serialu The Falcon and the Winter Soldier, który już w przyszłym roku zadebiutuje na Disney+.

W serialu The Falcon and the Winter Soldier Anthony Mackie i Sebastian Stan powtórzą swoje role z poprzednich filmów Marvela. Pierwszy raz w jednym widowisku, zobaczyliśmy ich w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Akcja nadchodzącego wielkimi krokami widowiska rozpocznie się niedługo po wydarzeniach znanych z filmu Avengers: Koniec gry, gdy [spoiler] Sam i Bucky pożegnali Kapitana Amerykę. Pamiętna była scena, w której Steve Rogers przekazał swoją tarczę pierwszemu z nich [/spoiler].

- Reklama -
Ad image

Aktorzy, którzy w serialu musi zmierzyć się ze spuścizną Kapitana Ameryki, powiedział kilka słów o serialu podczas trwającego D23. Szczególną uwagę zwrócił na to, że w serialu kluczowa będzie relacja pomiędzy tytułowymi bohaterami. Do tej pory spoiwem ich znajomości był Kapitan Ameryka, a teraz będą budowali relację bez pieczy wspólnego przyjaciela.

Akcja i przyjaźń

Serial ma być bardzo poważny i dramatyczny. Jednak między bohaterami zaiskrzy do tego stopnia, że jak mówi Anthony Mackie: “gdybym ścinał trawę, a on wyjechał z miasta, ścinałbym jego trawę“. Aktor porównuje ich zażyłość do tej znanej z klasycznego serialu komediowego All in the Family. Tym samym szykuje się nam przepełniony akcją thriller w nurcie filmów buddy cop.

Anthony Mackie zaznacza jednak, że pomimo iż Steve Rogers dał mu tarczę, pozostanie Falconem i zawsze będzie Falconem. Nie tylko w przenośni. Jego postać zostaje przy tym pseudonimie.

U.S. Agent i Sharon Carter

Potwierdzono również, że Emily VanCamp powróci w serialu jako Sharon Carter. W serialu zobaczymy także znanego z Operacji Overlord Wyatta Russella, który wcieli się w U.S. Agenta (Kapitana Amerykę dla ubogich, ale może być interesująco).

Obsada serialu The Falcon and the Winter Soldier
Obsada serialu The Falcon and the Winter Soldier

Wraca stary, zły Baron Zemo

Ponadto, jak już widzieliśmy na zdjęciach sprzed kilku tygodni, że wraca stary wróg. Daniel Bruhl kolejny raz wcieli się w Barona Zemo, tym razem w klasycznej skarpecie, która pasuje jak ulał do jego twarzy. Wcześniej aktor wcielił się w niego w Kapitanie Ameryce: Wojna bohaterów.

- Reklama -
Skazana Max serial

Poza serialem The Falcon and the Winter Soldier w latach 2020-2021, jeśli nic się nie zmieni, w serwisie Disney+ zadebiutują także inne widowiska superbohaterskie: WandaVision, Loki, Hawkeye, She-Hulk, Ms. Marvel oraz Moon Knight. Opisywany serial będzie miał premierę najprawdopodobniej w sierpniu 2020 roku i 6 odcinków.

Źródło: Comic Book, Comic Book, Comic Book

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz