U.S. Agent
in

SUPER!SUPER!

The Falcon and the Winter Soldier – U.S. Agent na pierwszych zdjęciach zza kulis

The Falcon and the Winter Soldier coraz bliżej i powoli przygotowujemy się na premierę serialu w serwisie Disney+. Jednak kilka zagadek już odsłonięto. Jedną z nich jest wygląd kostiumu U.S. Agenta, w którego wcielił się Wyatt Russell.

W serialu The Falcon and the Winter Soldier w tytułowych superbohaterów kolejny raz wcielają się Anthony Mackie oraz Sebastian Stan. Jednak nie będą jedynymi ważnymi postaciami. Wraca także Emily VanCamp jako Sharon Carter i Daniel Brühl jako Zemo. Ich wszystkich już znamy, bo mogliśmy śledzić losy tych bohaterów w poprzednich widowiskach Marvela. Z kolei dla Wyatta Russella będzie to debiut i po raz pierwszy zagra U.S. Agenta, czyli rządową wersję Kapitana Ameryki. Jednak John Walker nie jest tak szlachetny jak Steve Rogers i ten komiksowy bufon może również stać się w serialu niebezpieczeństwem.

Czy tak będzie, tego dowiemy się pod koniec roku, kiedy serial zadebiutuje na Disney+. Za to już teraz możecie sprawdzić, jak Wyatt Russell prezentuje się w kostiumie i z klasyczną tarczą, którą wcześniej dzierżył Kapitan Ameryka.

Źródło: Page Six

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

The Witcher: Nightmare of the Wolf

The Witcher: Nightmare of the Wolf – Netflix i Wiedźmin w wersji anime

amazon prime video promocja play

Promocja na Amazon Prime Video w Play, którą szkoda przegapić