U.S. Agent
in

SUPER!SUPER!

The Falcon and the Winter Soldier – U.S. Agent na pierwszych zdjęciach zza kulis

The Falcon and the Winter Soldier coraz bliżej i powoli przygotowujemy się na premierę serialu w serwisie Disney+. Jednak kilka zagadek już odsłonięto. Jedną z nich jest wygląd kostiumu U.S. Agenta, w którego wcielił się Wyatt Russell.

W serialu The Falcon and the Winter Soldier w tytułowych superbohaterów kolejny raz wcielają się Anthony Mackie oraz Sebastian Stan. Jednak nie będą jedynymi ważnymi postaciami. Wraca także Emily VanCamp jako Sharon Carter i Daniel Brühl jako Zemo. Ich wszystkich już znamy, bo mogliśmy śledzić losy tych bohaterów w poprzednich widowiskach Marvela. Z kolei dla Wyatta Russella będzie to debiut i po raz pierwszy zagra U.S. Agenta, czyli rządową wersję Kapitana Ameryki. Jednak John Walker nie jest tak szlachetny jak Steve Rogers i ten komiksowy bufon może również stać się w serialu niebezpieczeństwem.

Czy tak będzie, tego dowiemy się pod koniec roku, kiedy serial zadebiutuje na Disney+. Za to już teraz możecie sprawdzić, jak Wyatt Russell prezentuje się w kostiumie i z klasyczną tarczą, którą wcześniej dzierżył Kapitan Ameryka.

Źródło: Page Six

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

The Witcher: Nightmare of the Wolf

The Witcher: Nightmare of the Wolf – Netflix i Wiedźmin w wersji anime

amazon prime video promocja play

Promocja na Amazon Prime Video w Play, którą szkoda przegapić