the falcon and the winter soldier zwiastun super bowl serial disney plus
Serial "The Falcon and the Winter Soldier" ma nowy zwiastun
in

“The Falcon and the Winter Soldier” na zwiastunie z Super Bowl

Premiera serialu “The Falcon and the Winter Soldier” coraz bliżej, więc Marvel Studios pochwaliło się kolejnym zwiastunem widowiska przy okazji tegorocznego Super Bowl.

Poznaliśmy jeszcze więcej scen z “The Falcon and the Winter Soldier”. Akcja serialu rozgrywa się po wydarzeniach znany z “Avengers: Koniec gry”. Tym razem Sam Wilson i Bucky Barnes połączą siły, gdyż światu zagraża nowe niebezpieczeństwo, którym jest grupa terrorystyczna Flag-Smashers.

⚡ PRZECZYTAJ: “WandaVision” – już możecie oglądać najnowszy serial Marvela

Wracają starzy znajomi

W serialu w Falcona kolejny raz wcieli się Anthony Mackie, a Sebastian Stan ponownie sportretuje Winter Soldiera. Daniel Brühl ponowi swoją rolę jako Baron Helmut Zemo, a Emily VanCamp jeszcze raz zagra Sharon Carter. Ponadto w serialu zobaczymy Wyatta Russella jako U.S. Agenta, czyli rządową wersję Kapitana Ameryki. Mniejszą rolę ma mieć Don Cheadle, który w poprzednich filmach Marvela wcielał się w War Machine.

Plakat serialu "The Falcon and the Winter Soldier"

Obecnie na Disney Plus możemy śledzić inny serial od Marvel Studios, który zdobył olbrzymią popularność, czyli “WandaVision”. Przed nami jeszcze wiele innych fabuł w odcinkach – czekamy na seriale “Loki”, “Ms. Marvel”, “Hawkeye”, “Moon Knight”, “She-Hulk”, “Secret Invasion”, “Ironheart”, “Armor Wars” oraz niezatytułowane widowisko, którego akcja będzie rozgrywała się w domu Czarnej Pantery, w Wakandzie.

⚡ PRZECZYTAJ: HBO Max szykuje dla nas serialowego “Harry’ego Pottera”

Premiera serialu już w marcu

“The Falcon and the Winter Soldier” będzie miał premierę wyłącznie w serwisie Disney Plus. Widowisko ma mieć sześć odcinków, które będą trwały od 40 do 50 minut. Średni koszt wyprodukowania jednego miał oscylować w okolicy 25 milionów dolarów (150 milionów za sezon). Jednak trzeba na te informacje patrzeć z rezerwą, gdyż na moment przed premierą “WandaVision”, dowiedzieliśmy się, iż serial będzie miał o jeden odcinek więcej, niż wcześniej zapowiadano.

Początkowo serial miał pojawić się na małych ekranach w sierpniu zeszłego roku. Premierę przesunięto na 19 marca 2021 roku. Za powód przełożenia widowiska podaje się problemy produkcyjne związane z pandemią koronawirusa.

Oglądaj serial “The Falcon and the Winter Soldier” w serwisie Disney Plus ▶

Jak oglądać Disney Plus w Polsce? Wystarczy usługa VPN, która zmienia wirtualną geolokalizację. Polecamy NordVPN, z którego skorzystacie już za 3 euro miesięcznie. Pozwala na oglądanie serwisów ze wszystkich stron świata (daje dostęp m.in. do międzynarodowych wersji Netflixa, Disney Plus czy HBO Max). Z NordVPN możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. Usługa działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Imaginary Authors perfumy

Niesamowite historie zamknięte w perfumach – poznaj świat Imaginary Authors

Alltube.tv

Co się stało z Alltube.tv? Serwis podzielił los podobnych pirackich stron