The Falcon and the Winter Soldier
"The Falcon and the Winter Soldier" najpopularniejszym serialem Disney+
in

Pierwszy odcinek serialu “The Falcon and the Winter Soldier” przyciągnął wielu widzów

Disney poinformował, że “The Falcon and the Winter Soldier” jest najchętniej oglądaną premierą w historii Disney+.

Chociaż nie podano żadnych szczegółowych danych, to ogłoszono, iż serial “The Falcon and the Winter Soldier” jest najchętniej oglądaną nowością Disney+. Tym samym widowisko cieszy się większą popularnością niż “WandaVision” czy oba sezony “Mandaloriana”. Wiemy też, że to właśnie te trzy seriale są najczęściej odtwarzanymi produkcjami w tym serwisie.

Z jednej strony był to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali 2021 roku, a z drugiej strony Disney+ dynamicznie rośnie i przypływ widzów zapewne miał niebagatelny wpływ na widownię najnowszej produkcji Marvel Studios. Ten wynik nie dziwi.

Jeszcze więcej seriali Marvela w drodze

W tym roku czekają na nas jeszcze trzy seriale fabularne od Marvel Studios. 11 czerwca w serwisie startuje “Loki”, a później na Disney+ mają pojawić się seriale “Hawkeye” oraz “Ms. Marvel”. Przed nami również seriale “Moon Knight”, “She-Hulk”, “Armor Wars”, “Ironheart”, “Secret Invasion”, niezatytułowany serial, którego akcja będzie rozgrywała się w Wakandzie oraz dosłownie zapowiedziany przed chwilą spin-off “Hawkeye’a”, który opowie o przygodach Echo.

Najnowszy odcinek serialu “The Falcon and the Winter Soldier” już w piątek w serwisie Disney+. Usługa wciąż nie jest dostępna w Polsce, ale możecie z niej skorzystać dzięki zmieniającemu wirtualną geolokalizację NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie.

Oglądaj serial “The Falcon and the Winter Soldier” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

echo serial marvel hawkeye disney plus disney+

“Echo” – głuchoniema supebohaterka Marvela z własnym serialem na Disney+

netflix disney

Disney wyprzedzi Netflix w 2024 roku. Disney+ ma mieć blisko 300 milionów subskrybentów za trzy lata!