The Falcon and the Winter Soldier
"The Falcon and the Winter Soldier" najpopularniejszym serialem Disney+
in

Pierwszy odcinek serialu “The Falcon and the Winter Soldier” przyciągnął wielu widzów

Disney poinformował, że “The Falcon and the Winter Soldier” jest najchętniej oglądaną premierą w historii Disney+.

Chociaż nie podano żadnych szczegółowych danych, to ogłoszono, iż serial “The Falcon and the Winter Soldier” jest najchętniej oglądaną nowością Disney+. Tym samym widowisko cieszy się większą popularnością niż “WandaVision” czy oba sezony “Mandaloriana”. Wiemy też, że to właśnie te trzy seriale są najczęściej odtwarzanymi produkcjami w tym serwisie.

Z jednej strony był to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali 2021 roku, a z drugiej strony Disney+ dynamicznie rośnie i przypływ widzów zapewne miał niebagatelny wpływ na widownię najnowszej produkcji Marvel Studios. Ten wynik nie dziwi.

Jeszcze więcej seriali Marvela w drodze

W tym roku czekają na nas jeszcze trzy seriale fabularne od Marvel Studios. 11 czerwca w serwisie startuje “Loki”, a później na Disney+ mają pojawić się seriale “Hawkeye” oraz “Ms. Marvel”. Przed nami również seriale “Moon Knight”, “She-Hulk”, “Armor Wars”, “Ironheart”, “Secret Invasion”, niezatytułowany serial, którego akcja będzie rozgrywała się w Wakandzie oraz dosłownie zapowiedziany przed chwilą spin-off “Hawkeye’a”, który opowie o przygodach Echo.

Najnowszy odcinek serialu “The Falcon and the Winter Soldier” już w piątek w serwisie Disney+. Usługa wciąż nie jest dostępna w Polsce, ale możecie z niej skorzystać dzięki zmieniającemu wirtualną geolokalizację NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie.

Oglądaj serial “The Falcon and the Winter Soldier” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

echo serial marvel hawkeye disney plus disney+

“Echo” – głuchoniema supebohaterka Marvela z własnym serialem na Disney+

netflix disney

Disney wyprzedzi Netflix w 2024 roku. Disney+ ma mieć blisko 300 milionów subskrybentów za trzy lata!