the fallout film 2022 hbo max premiera gdzie obejrzeć online
"The Fallout" na HBO Max
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE Na czasieNa czasie OkropneOkropne

Premiera dnia: “The Fallout” na HBO Max

Zwiastun filmu

“The Fallout” to jeden z licznych filmów traktujących o szkolnej strzelaninie. Takie tragedie są od lat plagą, więc filmowcy chętnie sięgają po ten motyw.

Przed “The Fallout” podobną tematykę podjęto w “Słoniu” czy “Politechnice” oraz w serialu “Ruchome piaski”. Jednak ten film bardziej skupia się na następstwach i wracaniu do normalności przez ocalałych, aniżeli na tragedii samej w sobie.

W głównej roli zobaczymy Jennę Ortegę, która wcześniej pojawiła się między innymi w serialu “Ty” oraz w filmie “Krzyk”, a obecnie czekamy na pikantny horror z Ortegą w obsadzie – “X”. Poza nią w dramacie wystąpili Shailene Woodley, Maddie Ziegler czy Will Ropp.

Krytycy zachwyceni

Pierwsze reakcje krytyków na “The Fallout” są bardzo pozytywne. Do tej pory produkcję oceniło 43 recenzentów, a 93% opinii skłania do obejrzenia filmu. Na tę chwilę średnia nota dla widowiska to 7,9/10, co jasno wskazuje, że mamy do czynienia z historią, obok której nie można przejść obojętnie. Recenzenci docenili trudność opowieści, stonowanie, szczerość oraz sugestywność filmu. Z kolei na IMDB produkcję oceniło do tej pory 300 widzów, którzy wystawili “The Fallout” 7/10.

The Fallout plakat
Plakat filmu

Premiera na HBO Max

Film napisany i wyreżyserowany przez Megan Park miał premierę w serwisie HBO Max, dlatego widzowie w Polsce najpewniej muszą poczekać, aż usługa pojawi się u nas 8 marca 2022 roku.

Film “The Fallout” obejrzycie online w serwisie HBO Max ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

artyści serial netflix tvp gdzie oglądać online

Premiera dnia: “Artyści” w serwisie Netflix

discovery 2022 netflix rekord

Discovery produkuje najwięcej programów telewizyjnych. Netflix i Disney w tyle