Shogun oglądaj online serial disney

The First – oscarowa obsada, genialne wykonanie i twórca House of Cards

Dariusz Filipek
1 min czytania
Sean Penn w serialu The First (HULU)

Z ostatniej chwili

Zwiastun serialu The First poraża. Ogląda się go niczym zapowiedź blockbustera. Produkcja nie tylko może poszczycić się doborową obsadą, ale również twórcą współodpowiedzialnym za sukces House of Cards.

Hulu coraz lepiej czuje seriale, czego kolejnym przykładem najpewniej będzie The First. Serial opowie o pierwszej misji ludzkości, celem kolonizacji Marsa. Historia ma koncentrować się nie tylko na samych astronautach, ale również na ich rodzinach i zespole obsługującym misję na Ziemi.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Po zwiastunie The First doskonale widać, że prywatne dramaty będą równie ważne, co sama misja. Co jest ciekawym i dobrym podejściem, gdyż serial dzięki temu nabierze bardziej przyziemnego, a co za tym idzie, o wiele realniejszego wydźwięku.

W serialu zobaczymy m.in. Seana Penna, Nataschę McElhone, LisaGay Hamilton, Odeda Fehra, Jamesa Ransone’a, Hannę Ware, Annę Jacoby-Heron oraz Melissę George. Za The First odpowiada Beau Willimon, który przyłożył rękę do takich produkcji jak House of Cards czy Idy marcowe. Tym samym ciężko na to widowisko nie czekać.

The First pojawi się na Hulu 14 września. Na tę chwilę nic nie wiemy o premierze w Polsce. Jednak po takich hitach jak Castle Rock i Opowieść podręcznej, jestem więcej niż pewien, że na serial znajdą się chętni. Pytanie brzmi tylko, kto to będzie – HBO, Netflix, ShowMax, a może Amazon, który coraz przychylniejszym okiem patrzy w naszym kierunku? Dowiemy się niedługo.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x