Serial Hulu The First 2018
Sean Penn w serialu The First (HULU)
in

SUPER!SUPER!

The First – oscarowa obsada, genialne wykonanie i twórca House of Cards

Zwiastun serialu The First poraża. Ogląda się go niczym zapowiedź blockbustera. Produkcja nie tylko może poszczycić się doborową obsadą, ale również twórcą współodpowiedzialnym za sukces House of Cards.

Hulu coraz lepiej czuje seriale, czego kolejnym przykładem najpewniej będzie The First. Serial opowie o pierwszej misji ludzkości, celem kolonizacji Marsa. Historia ma koncentrować się nie tylko na samych astronautach, ale również na ich rodzinach i zespole obsługującym misję na Ziemi.

Po zwiastunie The First doskonale widać, że prywatne dramaty będą równie ważne, co sama misja. Co jest ciekawym i dobrym podejściem, gdyż serial dzięki temu nabierze bardziej przyziemnego, a co za tym idzie, o wiele realniejszego wydźwięku.

W serialu zobaczymy m.in. Seana Penna, Nataschę McElhone, LisaGay Hamilton, Odeda Fehra, Jamesa Ransone’a, Hannę Ware, Annę Jacoby-Heron oraz Melissę George. Za The First odpowiada Beau Willimon, który przyłożył rękę do takich produkcji jak House of Cards czy Idy marcowe. Tym samym ciężko na to widowisko nie czekać.

The First pojawi się na Hulu 14 września. Na tę chwilę nic nie wiemy o premierze w Polsce. Jednak po takich hitach jak Castle Rock i Opowieść podręcznej, jestem więcej niż pewien, że na serial znajdą się chętni. Pytanie brzmi tylko, kto to będzie – HBO, Netflix, ShowMax, a może Amazon, który coraz przychylniejszym okiem patrzy w naszym kierunku? Dowiemy się niedługo.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Suspiria 2018

Fragment Suspirii – obłąkańczy taniec Dakoty Johnson budzi niepokój

Big Mouth 2 sezon Big Mouth drugi sezon Big Mouth 2 data premiery napaleni nastolatkowie Big Mouth 2 sezon serialu animowanego netflix

Big Mouth – napaleni nastolatkowie wracają na Netflix z drugim sezonem