The Gifted: Naznaczeni 6 minut online
Blink zapowiada się na najciekawszą postać z serialu The Gifted: Naznaczeni | Zrzut ekranu, YouTube
in

SUPER!SUPER!

Obejrzyj 6 minut z serialu The Gifted: Naznaczeni. Pierwsze recenzje zapowiadają dobre widowisko

Marvel zaprezentował na swoim kanale na YouTube pierwsze sześć minut z serialu The Gifted: Naznaczeni, który debiutuje 2 października na antenie stacji FOX.

Pierwszy sezon The Gifted: Naznaczeni liczy dziesięć odcinków i zapowiada się całkiem przyzwoicie. Obecnie ma notę 100% na Rotten Tomatoes. Wszystkie z pierwszych sześciu recenzji pilota są pozytywne. Ich średnia nota to 8/10.

Również najnowszy materiał zapowiada całkiem przyjemne superbohaterskie widowisko. W serialu zobaczymy drugoplanowych bohaterów serii X-Men, których zagra Hayley Lovitt (Sage), Jermaine Rivers (Shatter), Emma Dumont (Polaris), Jamie Chung (Blink), a także Natalie Alyn Lind, która wcieli się w Lauren Strucker.

Produkcję opowiadającą o pościgu za mutantami, traktowanymi jak wyrzutki społeczne, obejrzycie w Polsce na antenie kanału Fox Polska. Rodzima premiera odbędzie się dzień po światowej, już w najbliższy wtorek.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Drugi sezon Inhumans

Showrunner Inhumans ma pomysł na drugi sezon

Gra Geralda Netflix
6/10

Zagrajmy w Grę Geralda – recenzja filmu Netflixa Gra Geralda