The Gifted: Naznaczeni 6 minut online
Blink zapowiada się na najciekawszą postać z serialu The Gifted: Naznaczeni | Zrzut ekranu, YouTube
in

SUPER!SUPER!

Obejrzyj 6 minut z serialu The Gifted: Naznaczeni. Pierwsze recenzje zapowiadają dobre widowisko

Marvel zaprezentował na swoim kanale na YouTube pierwsze sześć minut z serialu The Gifted: Naznaczeni, który debiutuje 2 października na antenie stacji FOX.

Pierwszy sezon The Gifted: Naznaczeni liczy dziesięć odcinków i zapowiada się całkiem przyzwoicie. Obecnie ma notę 100% na Rotten Tomatoes. Wszystkie z pierwszych sześciu recenzji pilota są pozytywne. Ich średnia nota to 8/10.

Również najnowszy materiał zapowiada całkiem przyjemne superbohaterskie widowisko. W serialu zobaczymy drugoplanowych bohaterów serii X-Men, których zagra Hayley Lovitt (Sage), Jermaine Rivers (Shatter), Emma Dumont (Polaris), Jamie Chung (Blink), a także Natalie Alyn Lind, która wcieli się w Lauren Strucker.

Produkcję opowiadającą o pościgu za mutantami, traktowanymi jak wyrzutki społeczne, obejrzycie w Polsce na antenie kanału Fox Polska. Rodzima premiera odbędzie się dzień po światowej, już w najbliższy wtorek.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Drugi sezon Inhumans

Showrunner Inhumans ma pomysł na drugi sezon

Gra Geralda Netflix
6/10

Zagrajmy w Grę Geralda – recenzja filmu Netflixa Gra Geralda