Premiera dnia: “The Girl Before” na HBO Max

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 29 wyświetleń
1 min czytania
https://www.youtube.com/watch?v=WQCQgth8baA
Zwiastun serialu

“The Girl Before” to thriller opowiadający o kobiecie, która zamieszkała w pięknym domu, skrywającym mroczną tajemnicę.

“The Girl Before” debiutowało w grudniu na BBC i iPlayer w Wielkiej Brytanii, a od dziś serial jest dostępny także dla użytkowników serwisu HBO MAX. Jest to 4-odcinkowy thriller nakręcony na podstawie powieści JP Delaneya, która w Polsce została wydana jako “Lokatorka”.

JP Delaney wraz z Marissą Lestrade (obecnie czekamy na jej “The Swarm”) opracował scenariusz serialu. Cały sezon wyreżyserowała Lisa Brühlmann, która pracowała między innymi nad “Obsesją Eve”, “Castle Rock”, “Servantem”, a także przygotowuje widowisko opowiadające o powstawaniu kontrowersyjnego “Ostatniego tanga w Paryżu”.

All of Us Are Dead

“All of Us Are Dead”

Chociaż najważniejsze w “All of Us Are Dead” jest, żeby nie zostać ugryzionym i później nie gryźć innych, to niemal równie znaczące są mniej palące zagwozdki bohaterów. Poznaj szczegóły “All of Us Are Dead” ▶

Jane (w tej roli Gugu Mbatha-Raw) wprowadza się do pięknego domu, w którym obowiązują ścisłe reguły określone przez wynajmującego. Zaczyna dostrzegać, że zanim się wprowadziła, doszło do czegoś nieprzyjemnego w miejscu, które zamieszkuje. Niedługo później dowiaduje się, iż poprzednia lokatorka wyglądała zupełnie jak ona.

Oceny nie zachęcają

Serial został przyjęty z umiarkowanym entuzjazmem i na IMDB widowisko ma obecnie ocenę 6,5/10 przy 2,3 tysiącach głosów widzów. Krytycy jeszcze gorzej wypowiedzieli się o produkcji, gdyż na Rotten Tomatoes “The Girl Before” ma notę 5,6/10 a zaledwie połowa z 10 opinii to opinie pozytywne. Przeważają głosy, że jednak lepiej przeczytać książkę, której na Lubimy Czytać czytelnicy wystawili całkiem przyzwoite 7,1/10.

Gugu Mbatha-Raw w serialu "The Girl Before"
Gugu Mbatha-Raw w serialu “The Girl Before”

Obecnie serial nie jest dostępny w Polsce, ale można liczyć na to, że wraz ze startem HBO Max w naszym kraju 8 marca, znajdzie się on w ofercie serwisu.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x