in

Zwiastun The Girl in the Spider’s Web zapowiada murowany hit i mocne kino

The Girl in the Spider's Web zwiastun The Girl in the Spider's Web trailer The Girl in the Spider's Web 2018 The Girl in the Spider's Web film
Claire Foy w filmie The Girl in the Spider's Web (zdjęcie: Sony Pictures)

No to proszę Państwa mamy hit. Ponieważ zwiastun The Girl in the Spider’s Web zapowiada wyśmienitą produkcję.

Widowisko jest kontynuacją filmowej Dziewczyny z tatuażem Davida Finchera (Podziemny krąg, Siedem). Opiera się na znakomitej prozie Davida Lagercrantza – części serii Millennium zapoczątkowanej przez zmarłego Stiega Larssona (u nas wydanej pt. Co nas nie zabije). Jest to powieść, a co za tym idzie film opowiadający o genialnej hakerce Lisbeth, która po godzinach lubi torturować wszelkiej maści mizoginów.

Film The Girl in the Spider’s Web wpadł w ręce odpowiednich osób. Bardzo odpowiednich.

Reżyserem i współscenarzystą widowiska jest Fede Alvarez – jeden z najznakomitszych twórców kina grozy, który obecnie stąpa po ziemi. To właśnie jemu zawdzięczamy świetny remake Martwego zła, jednego z niewielu filmów z ostatnich lat, który naprawdę mnie przestraszył. To również on wyreżyserował znakomite Nie oddychaj.

Scenariuszem zajął się także Steven Knight, którego możecie kojarzyć z filmu Locke, gdzie potrafił zająć widza blisko półtoragodzinną rozmową przez telefon, którą prowadził Tom Hardy. Dziękujemy mu również za takie seriale jak Peaky Blinders czy Tabu.

W filmie zobaczymy m.in. Claire Foy jako Lisbeth Salander, Sverrira Gudnasona, Sylvię Hoeks, Claesa Banga oraz Vicky Krieps. Światowa premiera została ustalona na 9 listopada 2018 roku.

Źródło: YouTube – Sony Pictures

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście powodów trzeci sezon 13 powodów 3 sezon

Netflix zapowiada 3. sezon serialu Trzynaście powodów

Marvel Swimsuit Specials

Fani wskrzeszają ideę Marvel Swimsuit Specials w internecie