The Boys sezon 4

Zwiastun The Girl in the Spider’s Web zapowiada murowany hit i mocne kino

Dariusz Filipek
1 min czytania
Claire Foy w filmie The Girl in the Spider's Web (zdjęcie: Sony Pictures)

Z ostatniej chwili

No to proszę Państwa mamy hit. Ponieważ zwiastun The Girl in the Spider’s Web zapowiada wyśmienitą produkcję.

Widowisko jest kontynuacją filmowej Dziewczyny z tatuażem Davida Finchera (Podziemny krąg, Siedem). Opiera się na znakomitej prozie Davida Lagercrantza – części serii Millennium zapoczątkowanej przez zmarłego Stiega Larssona (u nas wydanej pt. Co nas nie zabije). Jest to powieść, a co za tym idzie film opowiadający o genialnej hakerce Lisbeth, która po godzinach lubi torturować wszelkiej maści mizoginów.

- Reklama -
Ad image

Film The Girl in the Spider’s Web wpadł w ręce odpowiednich osób. Bardzo odpowiednich.

Reżyserem i współscenarzystą widowiska jest Fede Alvarez – jeden z najznakomitszych twórców kina grozy, który obecnie stąpa po ziemi. To właśnie jemu zawdzięczamy świetny remake Martwego zła, jednego z niewielu filmów z ostatnich lat, który naprawdę mnie przestraszył. To również on wyreżyserował znakomite Nie oddychaj.

Scenariuszem zajął się także Steven Knight, którego możecie kojarzyć z filmu Locke, gdzie potrafił zająć widza blisko półtoragodzinną rozmową przez telefon, którą prowadził Tom Hardy. Dziękujemy mu również za takie seriale jak Peaky Blinders czy Tabu.

W filmie zobaczymy m.in. Claire Foy jako Lisbeth Salander, Sverrira Gudnasona, Sylvię Hoeks, Claesa Banga oraz Vicky Krieps. Światowa premiera została ustalona na 9 listopada 2018 roku.

Źródło: YouTube – Sony Pictures

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz