the good doctor sezon 5 premiera gdzie obejrzec
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Premiera dnia: “The Good Doctor” wrócił z piątym sezonem

Zwiastun piątego sezonu serialu “The Good Doctor”

Jeśli jesteście fanami serialu “The Good Doctor”, to na pewno ucieszy Was wiadomość, iż widowisko wróciło na antenę stacji ABC z piątym sezonem.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE GOOD DOCTOR / PREMIERY DNIA

“The Good Doctor” stworzył David Shore, który wcześniej wsławił się niezapomnianym “Doktorem Housem”. I tym razem jego bohater jest dosyć nietypowy, bo w rewizji koreańskiego oryginału, mamy do czynienia z autystycznym lekarzem rezydentem pracującym w prestiżowym szpitalu w San Jose. W głównego bohatera wcielił się znany z serialu “Bates Motel” Freddie Highmore.

Z 15 do 8 milionów widzów

Widowisko bardzo szybko stało się wielkim hitem stacji ABC. Jednak z sezonu na sezon oglądalność serialu zaczęła topnieć. Pierwszy sezon mógł poszczycić się 15,6 milionami widzów, drugi 12,2 milionami, trzeci 10,8 milionami, a czwarty 8,1 milionami. Tym samym można sądzić, iż piąty sezon będzie ostatnią okazją na to, aby utrzymać produkcję na powierzchni.

Serialowa historia nie spotkała się z wyjątkowo gorącym przyjęciem przez krytyków i pierwszy sezon na Rotten Tomatoes ma ocenę 5,6/10. Z kolei widzowie na IMDB są odmiennego zdania i obecnie oceniają medyczny dramat na 8,1/10. W tym przypadku bliżej mi zdania krytyków, aniżeli masowej widowni.

Gdzie obejrzeć w Polsce?

W Polsce pierwsze trzy sezony możecie obejrzeć w serwisie Netflix (tutaj ▶), a w serwisie Viaplay dostępne są cztery (tutaj ▶). Jeśli chcecie sprawdzić, od czego zaczęła się historia amerykańskiego serialu, to warto obejrzeć koreańską produkcję “Good Doctor”, która jest dostępna w serwisie Cineman (tutaj ▶).

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

niemcy serwisy netflix hbo prime video disney

Niemcy to potęgą europejskich mediów strumieniujących

Rodzina nuklearna hbo serial dokumentalny lgbt

Premiera dnia: “Rodzina nuklearna” na HBO GO