the good doctor sezon 5 premiera gdzie obejrzec
in

SUPER!SUPER! LOLLOL OkropneOkropne

Premiera dnia: “The Good Doctor” wrócił z piątym sezonem

Zwiastun piątego sezonu serialu “The Good Doctor”

Jeśli jesteście fanami serialu “The Good Doctor”, to na pewno ucieszy Was wiadomość, iż widowisko wróciło na antenę stacji ABC z piątym sezonem.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
THE GOOD DOCTOR / PREMIERY DNIA

“The Good Doctor” stworzył David Shore, który wcześniej wsławił się niezapomnianym “Doktorem Housem”. I tym razem jego bohater jest dosyć nietypowy, bo w rewizji koreańskiego oryginału, mamy do czynienia z autystycznym lekarzem rezydentem pracującym w prestiżowym szpitalu w San Jose. W głównego bohatera wcielił się znany z serialu “Bates Motel” Freddie Highmore.

Z 15 do 8 milionów widzów

Widowisko bardzo szybko stało się wielkim hitem stacji ABC. Jednak z sezonu na sezon oglądalność serialu zaczęła topnieć. Pierwszy sezon mógł poszczycić się 15,6 milionami widzów, drugi 12,2 milionami, trzeci 10,8 milionami, a czwarty 8,1 milionami. Tym samym można sądzić, iż piąty sezon będzie ostatnią okazją na to, aby utrzymać produkcję na powierzchni.

Serialowa historia nie spotkała się z wyjątkowo gorącym przyjęciem przez krytyków i pierwszy sezon na Rotten Tomatoes ma ocenę 5,6/10. Z kolei widzowie na IMDB są odmiennego zdania i obecnie oceniają medyczny dramat na 8,1/10. W tym przypadku bliżej mi zdania krytyków, aniżeli masowej widowni.

Gdzie obejrzeć w Polsce?

W Polsce pierwsze trzy sezony możecie obejrzeć w serwisie Netflix (tutaj ▶), a w serwisie Viaplay dostępne są cztery (tutaj ▶). Jeśli chcecie sprawdzić, od czego zaczęła się historia amerykańskiego serialu, to warto obejrzeć koreańską produkcję “Good Doctor”, która jest dostępna w serwisie Cineman (tutaj ▶).

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

niemcy serwisy netflix hbo prime video disney

Niemcy to potęgą europejskich mediów strumieniujących

Rodzina nuklearna hbo serial dokumentalny lgbt

Premiera dnia: “Rodzina nuklearna” na HBO GO