the innocents netflix
Zwiastun The Innocents zapowiada kolejny ciekawy serial od Netflixa
in

The Innocents – serialowy romans sci-fi od Netflixa

Netflix nie przestaje zasypywać nas kolejnymi serialami o problemach młodzieży. Jednocześnie nie boi się sięgać po fantastycznonaukowe produkcje. W przypadku The Innocents łączy przyjemne z pożytecznym.

Pierwsza myśl, jaka nasunęła się mi podczas oglądania zwiastuna The Innocents, to skojarzenie z Cloak & Dagger od Freeform i Marvela. Nie tylko dlatego, że mamy tu do czynienia z czarnoskórym chłopakiem i białą dziewczyną w głównych rolach. W grę wchodzą również nadnaturalne zdolności, romans oraz motyw ucieczki.

Serial opowie o tym, jak Jane i Harry uciekają przed represyjną rodziną, aby być razem. Podczas wspólnej podróży odkrywają siebie oraz sekrety rodziców, które wystawią ich miłość na próbę. Niezwykłe zdolności sprawią, iż wyzwolą potężną moc, która może rozdzielić ich na zawsze. Pierwszy zwiastun daje do zrozumienia, że tylko dziewczyna ma niesamowite zdolności, ale poprzednie opisy sugerowały, iż dotyczy to również chłopaka. Pożyjemy, zobaczymy.

Akcja serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii. Oprócz Sorchy Groundsell w roli Jane i Percelle’a Ascotta, który wcielił się w Harry’ego, zobaczymy również Guya Pearce’a. Data premiery serialu została ustalona na 24 sierpnia. Zapowiada się ciekawie.

The Innocents na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Anon Netflix

Anon – Netflix zapowiada futurystyczny film z Clivem Owenem

serial safe netflix

Safe – nowy serial Netflixa sprawi, że lepiej przypilnujecie swoje córki