Shogun oglądaj online serial disney

Premiera serialu “The Man Who Fell to Earth” na Showtime

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Pierwsze pięć minut serialu

“The Man Who Fell to Earth” wylądował na ziemi i chociaż ciężko to nazwać miękkim lądowaniem, to widowisko może się podobać.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

“The Man Who Fell to Earth” to najnowsza produkcja Showtime, gdzie na pierwszym planie zobaczycie Chiwetela Ejiofora znanego z filmów “Zniewolony”, “Doktor Strange”, “Marsjanin” i seriali “Dancing on the Edge” czy “Na granicy cienia”. Na ekranie towarzyszy mu Naomie Harris, którą możecie pamiętać z “Moonlight” i “Skyfall”.

Widowisko nakreśla rzeczywistość, w której Ziemia znajduje się w momencie zwrotnym. Nasza przyszłość jest w rękach przybysza z obcej planety.

Serial jest trzecią aktorską reinterpretacją powieści Waltera Tevisa. W 1976 roku dostaliśmy klasyka wyreżyserowanego przez Nicolasa Roega z niezapomnianą rolą Davida Bowiego. Jedenaście lat później na antenę stacji ABC trafił film, który był pilotem niedokończonego serialu.

the man who fell to Earth plakat serialu
Plakat serialu

Za najnowszą adaptacją stoi duet – Jenny Lumet oraz Alex Kurtzman. Lumet wcześniej pracowała nad serialami “Clarice” i “Star Trek: Discovery”. Obecnie czekamy na jej “Star Trek: Strange New Worlds”. Kurtzman nie tylko pisał, ale również reżyserował “The Man Who Fell to Earth”. Z Lumet pracował nad serialami ze świata Star Trek i historią o Clarice Starling, a także nad “Hawaii 5.0”, “Jeźdźcem bez głowy” czy “Fringe: Na granicy światów”. Jest również autorem lub współautorem scenariuszy do filmów “Wyspa”, “Legenda Zorro”, “Mission: Impossible 3”, “Transformers”, “Kowboje i obcy”, “Star Trek” czy “Niesamowity Spider-Man 2”.

Pierwsze recenzje “The Man Who Fell to Earth” są przeciętne

Pierwsze opinie o serialu są umiarkowanie pozytywne. Na Rotten Tomatoes obecnie 87% krytyków pozytywnie wypowiedziało się o produkcji. Średnia nota widowiska to 6,9/10. Tym samym nie zapowiada się na to, że dostaliśmy wielki hit. Przeważnie podkreśla się, iż jest to solidnie wykonane widowisko, które nie zwala z nóg, ale jednocześnie nie jest stratą czasu – parafrazując Richarda Roepera z Chicago Sun-Times.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Gdzie obejrzeć online “The Man Who Fell to Earth”?

Serial zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w stacji i serwisie Showtime oraz na Paramount+ w krajach, w których usługa jest dostępna. Na tę chwilę nie wiemy, który serwis pokaże widowisko w Polsce.

Obecnie czekamy na start serwisu SkyShowtime, który ma pojawić się w naszym kraju jeszcze w 2022 roku. Usługa zbierze między innymi produkcje z serwisów Paramount+, Showtime, Sky oraz Peacock.

“The Man Who Fell to Earth” będzie miał dziesięć odcinków. Premierowo pojawił się jeden, a kolejne będą trafiały na ekrany co tydzień.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x