Drugi zwiastun serialu The Mandalorian (Disney Plus)
Drugi zwiastun serialu The Mandalorian (Disney Plus)
in

The Mandalorian – Disney Plus chwali się kolejnym zwiastunem

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od startu serwisu streamingowego Disney Plus, a co za tym idzie, niedługo będzie miała również miejsce premiera serialu The Mandalorian.

The Mandalorian to opowieść osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen. Jego akcja rozegra się pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi a tym, co widzieliście w Przebudzeniu mocy. Serial na zwiastunach prezentuje dosyć niski próg wejścia w historię. Widz nieznający uniwersum nie powinien być zakłopotany swoją niewiedzą. Widowisko jest reklamowane jako połączenie space opery z westernem. Jednocześnie na zapowiedziach czuć duch starych Gwiezdnych Wojen, a wizualnie produkcja prezentuje wyjątkowo kinowy sznyt. Budżet tego 8-odcinkowego serialu miał wynieść 100 milionów dolarów.

Głównym bohaterem The Mandalorian jest łowca głów, tytułowy mandaloriański wojownik, w którego wcielił się znany z Narcos Pedro Pascal. Twórcą serialu jest Jon Favreau, który wyreżyserował m.in. dwa pierwsze filmy o Iron Manie, nową Księgę dżungli oraz tegorocznego Króla Lwa. Premiera serialu odbędzie się 12 listopada na Disney Plus.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

marvel studios filmy martin scorsese

A jednak filmy Marvela to kino. Tak jakby. Martin Scorsese zmienia zdanie

dracula serial netflix bbc zwiastun

Dracula od BBC i Netflixa – nowy serial twórców Sherlocka