in

SUPER!SUPER!

The Mandalorian – Disney Plus chwali się kolejnym zwiastunem

Drugi zwiastun serialu The Mandalorian (Disney Plus)
Drugi zwiastun serialu The Mandalorian (Disney Plus)

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od startu serwisu streamingowego Disney Plus, a co za tym idzie, niedługo będzie miała również miejsce premiera serialu The Mandalorian.

The Mandalorian to opowieść osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen. Jego akcja rozegra się pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi a tym, co widzieliście w Przebudzeniu mocy. Serial na zwiastunach prezentuje dosyć niski próg wejścia w historię. Widz nieznający uniwersum nie powinien być zakłopotany swoją niewiedzą. Widowisko jest reklamowane jako połączenie space opery z westernem. Jednocześnie na zapowiedziach czuć duch starych Gwiezdnych Wojen, a wizualnie produkcja prezentuje wyjątkowo kinowy sznyt. Budżet tego 8-odcinkowego serialu miał wynieść 100 milionów dolarów.

Głównym bohaterem The Mandalorian jest łowca głów, tytułowy mandaloriański wojownik, w którego wcielił się znany z Narcos Pedro Pascal. Twórcą serialu jest Jon Favreau, który wyreżyserował m.in. dwa pierwsze filmy o Iron Manie, nową Księgę dżungli oraz tegorocznego Króla Lwa. Premiera serialu odbędzie się 12 listopada na Disney Plus.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

marvel studios filmy martin scorsese

A jednak filmy Marvela to kino. Tak jakby. Martin Scorsese zmienia zdanie

dracula serial netflix bbc zwiastun

Dracula od BBC i Netflixa – nowy serial twórców Sherlocka