the mandalorian sezon 2 disney plus premiera serial
Drugi sezon "The Mandalorian" już na Disney Plus
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “The Mandalorian” – sezon 2. na Disney Plus

Dzisiejsza premiera drugiego sezonu serialu “The Mandalorian” na Disney Plus to z jednej strony wiadomość świetna, a z drugiej z tyłu głowy pojawia się nieprzyjemna myśl, iż widowiska wciąż nie można obejrzeć w Polsce legalnie.

“The Mandalorian” to historia rozgrywająca się w świecie Gwiezdnych wojen. Serial opowiada o przygodach najemnika, tytułowego Mandaloriana, który za garść stali zrobi dla Was wszystko, a właściwie to prawie wszystko. Na chwilę zboczył z najemniczej ścieżki kariery, gdy ruszyło go serce i postanowił sprzeciwić się swoim zleceniodawcom, ratując przed nimi dziwne dziecko, które miał im dostarczyć. To sprowadziło na niego kosmiczne problemy (tak dosłownie, jak i w przenośni). W głównego bohatera wcielił się szczędzący języka i nieszczędzący pocisków Pedro Pascal.

Poprzedni sezon “The Mandalorian” okazał się całkiem solidną rozrywką – nie genialną, ale interesującą i zajmującą. Produkcja jest wielkim hitem serwisu Disney Plus i dała nadzieję na to, że w świecie Gwiezdnych wojen wciąż można osadzać ciekawe opowieści, kiedy tylko twórcy mają jaja odejść nieco od utartych schematów i postawić na krztę oryginalności. Dostaliśmy kosmiczny western, który ciężko było przegapić.

Pierwsze oceny są przyzwoite

Na tę chwilę pierwsze opinie o drugim sezonie są zadowalające. Druga odsłona na Rotten Tomatoes ma ocenę 7,83/10, więc można bezpiecznie przyjąć, iż jest dobrze. Według recenzentów pierwszy odcinek to dobra rozrywka, chociaż nic przełomowego. Pojawiają się głosy, iż produkcja cierpi na schematyczność.

Nowe odcinki raz w tygodniu

Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się raz w tygodniu. Drugi sezon będzie miał osiem odcinków, podobnie jak to było w przypadku pierwszej odsłony. Ponadto już teraz wiemy, iż powstanie również trzeci sezon oraz kolejne seriale osadzone w świecie Gwiezdnych wojen.

VPN albo pirackie serwisy

Widzieliście już pierwszy odcinek drugiego sezonu? Dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie i możecie wylać troszkę pomyj na Disneya, który ociąga się ze startem swojego serwisu w Polsce. Zasłużyli, prawda?

Oglądaj serial “The Mandalorian” w serwisie Disney Plus >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

netflix cena podwyżka nowa cena tanio 2020

Netflix drożeje. Tanio już było, teraz będzie tylko drożej

Songbird zwiastun film

“Songbird” – zwiastun pierwszego filmu o pandemii koronawirusa