in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “The Mandalorian” – sezon 2. na Disney Plus

the mandalorian sezon 2 disney plus premiera serial
Drugi sezon "The Mandalorian" już na Disney Plus

Dzisiejsza premiera drugiego sezonu serialu “The Mandalorian” na Disney Plus to z jednej strony wiadomość świetna, a z drugiej z tyłu głowy pojawia się nieprzyjemna myśl, iż widowiska wciąż nie można obejrzeć w Polsce legalnie.

“The Mandalorian” to historia rozgrywająca się w świecie Gwiezdnych wojen. Serial opowiada o przygodach najemnika, tytułowego Mandaloriana, który za garść stali zrobi dla Was wszystko, a właściwie to prawie wszystko. Na chwilę zboczył z najemniczej ścieżki kariery, gdy ruszyło go serce i postanowił sprzeciwić się swoim zleceniodawcom, ratując przed nimi dziwne dziecko, które miał im dostarczyć. To sprowadziło na niego kosmiczne problemy (tak dosłownie, jak i w przenośni). W głównego bohatera wcielił się szczędzący języka i nieszczędzący pocisków Pedro Pascal.

Poprzedni sezon “The Mandalorian” okazał się całkiem solidną rozrywką – nie genialną, ale interesującą i zajmującą. Produkcja jest wielkim hitem serwisu Disney Plus i dała nadzieję na to, że w świecie Gwiezdnych wojen wciąż można osadzać ciekawe opowieści, kiedy tylko twórcy mają jaja odejść nieco od utartych schematów i postawić na krztę oryginalności. Dostaliśmy kosmiczny western, który ciężko było przegapić.

Pierwsze oceny są przyzwoite

Na tę chwilę pierwsze opinie o drugim sezonie są zadowalające. Druga odsłona na Rotten Tomatoes ma ocenę 7,83/10, więc można bezpiecznie przyjąć, iż jest dobrze. Według recenzentów pierwszy odcinek to dobra rozrywka, chociaż nic przełomowego. Pojawiają się głosy, iż produkcja cierpi na schematyczność.

Nowe odcinki raz w tygodniu

Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się raz w tygodniu. Drugi sezon będzie miał osiem odcinków, podobnie jak to było w przypadku pierwszej odsłony. Ponadto już teraz wiemy, iż powstanie również trzeci sezon oraz kolejne seriale osadzone w świecie Gwiezdnych wojen.

VPN albo pirackie serwisy

Widzieliście już pierwszy odcinek drugiego sezonu? Dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie i możecie wylać troszkę pomyj na Disneya, który ociąga się ze startem swojego serwisu w Polsce. Zasłużyli, prawda?

Oglądaj serial “The Mandalorian” w serwisie Disney Plus >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netflix cena podwyżka nowa cena tanio 2020

Netflix drożeje. Tanio już było, teraz będzie tylko drożej

Songbird zwiastun film

“Songbird” – zwiastun pierwszego filmu o pandemii koronawirusa