the mandalorian sezon 2 zwiastun gdzie obejrzeć data premiery
"The Mandalorian" ze zwiastunem i datą premiery, ale ciągle nie mamy gdzie obejrzeć serialu w naszym kraju
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

“The Mandalorian” – drugi sezon dostał zwiastun, ale serialu nadal nie obejrzymy w Polsce

Cieszymy się, że “The Mandalorian” dostał zwiastun drugiego sezonu, który zapowiada kolejną wielką i niebezpieczną przygodę. Jednak nadal smuci nas to, że widowiska ciągle nie mamy gdzie obejrzeć w Polsce. Przynajmniej legalnie.

Disney+ pokazał zwiastun drugiego sezonu serialu “The Mandalorian”. Trzeba przyznać, że miło było przypomnieć sobie Mando i ekipę. Tak naprawdę nie zobaczyliśmy wiele, ale to, co nam pokazano, prezentuje się świetnie. Pojawią się nowe twarze i wyzwania. Jednak to gwiazda drugiego planu, Baby Yoda, ciągle kradnie widowisko. Wystarczyło kilka króciutkich scen, by przypomnieć sobie, że jest tak słodki, iż większość widzów najchętniej schrupałoby malca na śniadanie.

Gdzie obejrzeć drugi sezon “The Mandalorian”?

Oto jest pytanie. Legalnie nigdzie. Niestety serial jest dostępny wyłącznie w serwisie Disney+, który wciąż jest niedostępny w Polsce. Chociaż nie namawiamy do złego, to tak naprawdę jedynymi opcjami jest użycie VPN, by subskrybować serwis w innym kraju lub sięgnięcie po piracką wersję widowiska. Nie namawiamy do żadnego, ale…

Data premiery drugiego sezonu

Nie powinniśmy się spodziewać, że Disney+ pojawi się w Polsce przed premierą drugiego sezonu. Serwis pojawi się w naszym kraju najpewniej dopiero w przyszłym roku. Kontynuacja serialu ma ustaloną datę premiery na 30 października 2020 roku.

Jak oglądacie “The Mandalorian”? Preferujecie wirtualne wycieczki przez VPN czy raczej piracicie serial? A może jesteście tak obrażeni na Disneya, że serialu nie można u nas obejrzeć legalnie i po prostu go nie oglądacie? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Oglądaj serial “The Mandalorian” w serwisie Disney+ >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ratched netflix serial recenzja
6/10

“Ratched” – sezon 1 – recenzja serialu

Oh In-hye Alien Huang Ashina Sei

Samobójstwa 36-latków. Nie żyje trójka azjatyckich aktorów