the mandalorian zwiastun serial disney plus
Zwiastun serialu The Mandalorian (Disney)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun serialu The Mandalorian w pełnej krasie

Filmowy – tak można podsumować zwiastun serialu The Mandalorian. Widać tu kunszt zaangażowanych twórców i pieniądze wsadzone w to widowisko. Pierwszy aktorski serial ze świata Gwiezdnych wojen prezentuje się zabójczo.

Po historiach o Jango i Boba Fett kolejny wojownik pojawia się we wszechświecie Gwiezdnych wojen. Akcja Mandaloriana rozgrywa się po upadku Cesarstwa i przed pojawieniem się Najwyższego Porządku. Podążamy za samotnym strzelcem w odległych zakątkach galaktyki, daleko od władzy Nowej Republiki – tak serial zapowiada Disney.

Widowisko napisane i poprowadzone przez Jona Favreau, zaszczycił między innymi reżyser Thora: Ragnarok Taika Waititi, który pomógł kręcić serial. Znany z Narcos Pedro Pascal wcielił się w tytułowego bohatera. The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ 12 listopada wraz ze startem serwisu. Wyprodukowanie 10-odcinkowego serialu kosztowało około 100 milionów dolarów. Już teraz zapowiedziano, że powstanie kontynuacja.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

she-hulk serial disney plus

She-Hulk, czyli zielona prawniczka z serialem na Disney+

wandavision serial disney plus marvel

WandaVision będzie serialowym blockbusterem i historią o miłości