the mandalorian zwiastun serial disney plus
Zwiastun serialu The Mandalorian (Disney)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun serialu The Mandalorian w pełnej krasie

Filmowy – tak można podsumować zwiastun serialu The Mandalorian. Widać tu kunszt zaangażowanych twórców i pieniądze wsadzone w to widowisko. Pierwszy aktorski serial ze świata Gwiezdnych wojen prezentuje się zabójczo.

Po historiach o Jango i Boba Fett kolejny wojownik pojawia się we wszechświecie Gwiezdnych wojen. Akcja Mandaloriana rozgrywa się po upadku Cesarstwa i przed pojawieniem się Najwyższego Porządku. Podążamy za samotnym strzelcem w odległych zakątkach galaktyki, daleko od władzy Nowej Republiki – tak serial zapowiada Disney.

Widowisko napisane i poprowadzone przez Jona Favreau, zaszczycił między innymi reżyser Thora: Ragnarok Taika Waititi, który pomógł kręcić serial. Znany z Narcos Pedro Pascal wcielił się w tytułowego bohatera. The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ 12 listopada wraz ze startem serwisu. Wyprodukowanie 10-odcinkowego serialu kosztowało około 100 milionów dolarów. Już teraz zapowiedziano, że powstanie kontynuacja.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

she-hulk serial disney plus

She-Hulk, czyli zielona prawniczka z serialem na Disney+

wandavision serial disney plus marvel

WandaVision będzie serialowym blockbusterem i historią o miłości