the mandalorian zwiastun serial disney plus
Zwiastun serialu The Mandalorian (Disney)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun serialu The Mandalorian w pełnej krasie

Filmowy – tak można podsumować zwiastun serialu The Mandalorian. Widać tu kunszt zaangażowanych twórców i pieniądze wsadzone w to widowisko. Pierwszy aktorski serial ze świata Gwiezdnych wojen prezentuje się zabójczo.

Po historiach o Jango i Boba Fett kolejny wojownik pojawia się we wszechświecie Gwiezdnych wojen. Akcja Mandaloriana rozgrywa się po upadku Cesarstwa i przed pojawieniem się Najwyższego Porządku. Podążamy za samotnym strzelcem w odległych zakątkach galaktyki, daleko od władzy Nowej Republiki – tak serial zapowiada Disney.

Widowisko napisane i poprowadzone przez Jona Favreau, zaszczycił między innymi reżyser Thora: Ragnarok Taika Waititi, który pomógł kręcić serial. Znany z Narcos Pedro Pascal wcielił się w tytułowego bohatera. The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ 12 listopada wraz ze startem serwisu. Wyprodukowanie 10-odcinkowego serialu kosztowało około 100 milionów dolarów. Już teraz zapowiedziano, że powstanie kontynuacja.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

she-hulk serial disney plus

She-Hulk, czyli zielona prawniczka z serialem na Disney+

wandavision serial disney plus marvel

WandaVision będzie serialowym blockbusterem i historią o miłości