The Marvelous Mrs. Maisel sezon 2 zwiastun 2017-2018
The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon Prime Video)
in

Drugi sezon The Marvelous Mrs. Maisel zapowiada jeszcze więcej wzruszeń i zabawy

Jeśli stęskniliście się za The Marvelous Mrs. Maisel to serial wraca z drugim sezonem. Produkcję obejrzycie w serwisie Amazon Prime Video.

The Marvelous Mrs. Maisel przenosi widzów pod koniec lat 50., gdzie główna bohaterka zdradzana przez męża rozpoczyna karierę stand-uperki. W kontynuacji w Miriam Maisel ponownie wciela się rozbrajająco dobra Rachel Brosnahan.

Serial spotkał się z uznaniem krytyków. Zdobył Złoty Glob w kategorii Najlepszy serial komediowy lub muzyczny oraz Najlepsza aktorka w serialu komediowym lub muzycznym. Pierwszy sezon ma aż 94% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes oraz średnią ocenę 7.63/10 przy 70 recenzjach. Z bohaterką, którą pokochali również widzowie (8,7/10 na IMDB przy ponad 21 tysiącach głosów) spotkacie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

The Marvelous Mrs. Maisel w serwisie Amazon Prime Video

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Inside the Manson Cult: The Lost Tapes

Niewidziane nigdy archiwalne nagrania z Charlesem Mansonem w dokumencie Inside the Manson Cult: The Lost Tapes

mural netflix lgbt poznań pride week

Netflix traci użytkowników przez wspieranie LGBT w Polsce?