The Marvelous Mrs. Maisel sezon 2 zwiastun 2017-2018
The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon Prime Video)
in

Drugi sezon The Marvelous Mrs. Maisel zapowiada jeszcze więcej wzruszeń i zabawy

Jeśli stęskniliście się za The Marvelous Mrs. Maisel to serial wraca z drugim sezonem. Produkcję obejrzycie w serwisie Amazon Prime Video.

The Marvelous Mrs. Maisel przenosi widzów pod koniec lat 50., gdzie główna bohaterka zdradzana przez męża rozpoczyna karierę stand-uperki. W kontynuacji w Miriam Maisel ponownie wciela się rozbrajająco dobra Rachel Brosnahan.

Serial spotkał się z uznaniem krytyków. Zdobył Złoty Glob w kategorii Najlepszy serial komediowy lub muzyczny oraz Najlepsza aktorka w serialu komediowym lub muzycznym. Pierwszy sezon ma aż 94% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes oraz średnią ocenę 7.63/10 przy 70 recenzjach. Z bohaterką, którą pokochali również widzowie (8,7/10 na IMDB przy ponad 21 tysiącach głosów) spotkacie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

The Marvelous Mrs. Maisel w serwisie Amazon Prime Video

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Inside the Manson Cult: The Lost Tapes

Niewidziane nigdy archiwalne nagrania z Charlesem Mansonem w dokumencie Inside the Manson Cult: The Lost Tapes

mural netflix lgbt poznań pride week

Netflix traci użytkowników przez wspieranie LGBT w Polsce?