serial the mechanism o mechanismo netflix polska
The Mechanism to kolejny potencjalny hit od Netflixa (YouTube - Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Nadchodzi The Mechanism od twórców Narcos. Zapowiada się wybornie

Na pewno znacie serial Narcos, który rozkochuje widzów na całym świecie. Netflix inwestuje w kolejną południowoamerykańską produkcję, stawiając na ludzi odpowiedzialnych za kokainowy hit. Kryminał polityczny The Mechanism zapowiada się wybornie.

Serial opowie historię inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, skupiając się na śledztwie w sprawie domniemanej korupcji w prywatnych oraz publicznych firmach z branży paliwowej oraz budowlanej. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun serialu The Mechanism.

Widowisko obejrzymy już 23 marca bieżącego roku. Szykuje nam się kryminał pełną gębą. Za produkcję odpowiada José Padilha (Narcos, Elitarni i Elitarni – Ostatnie starcie oraz RoboCop), któremu pomoże Elena Soarez (Filhos do Carnaval, Ja, ty, oni, Dom z piasku). W serialu zobaczymy m.in. Lee Taylora, Antoniego Saboia, Enrique Diaza, Caroline Abras oraz Seltona Mello. Pierwszy sezon będzie miał 8 odcinków.

The Mechanism na Netfliksie

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Netflix i Agnieszka Holland

Netflix i Agnieszka Holland muszą zmagać się z prawicowymi trollami

succession hbo 2018 serial

Succession – jeden z najciekawszych seriali HBO dostał zwiastun