in

SUPER!SUPER!

The Midnight Club: kolejny serialowy horror Netflixa od Mike’a Flanagana

The Midnight Club serial netflix horror Mike Flanagan
The Midnight Club będzie trzecim serialowym horrorem Mike'a Flanagana

Mike Flanagan jeszcze raz stworzy serial dla Netflixa. Po Nawiedzonym domu na wzgórzu i nadchodzącym The Haunting of Bly Manor zabierze się za The Midnight Club.

Proza Christophera Pike’a trafi na Netflix. Mike Flanagan zaadaptuje The Midnight Club, czyli horror opowiadający o grupce nastolatków mieszkających w domu dla śmiertelnie chorych pacjentów, którzy spotykają się co noc o północy, aby opowiadać sobie przerażające historie. Ponadto zawierają między sobą pakt, że ten, kto pierwszy z nich umrze, spróbuje się po śmierci skontaktować z uczestnikami tytułowego klubu.

Mike Flanagan kolejny raz wyreżyseruje widowisko dla Netflixa. Wcześniej nakręcił dla serwisu filmy Hush oraz Grę Geralda. Jest także twórcą serialu Nawiedzony dom na wzgórzu. Ponadto przygotowuje dla serwisu jeszcze dwa inne seriale – The Haunting of Bly Manor oraz Midnight Mass. Niedawno w kinach mogliśmy oglądać jego adaptację powieści Stephena Kinga Doktor Sen. Bardzo zapracowany człowiek.

Z kolei Christopher Pike to twórca, który porusza się przede wszystkim w nurcie pulpowych horrorów skierowanych do nastolatków. Mówi się o nim, że jest Stephenem Kingiem, gdyby Stephen King pisał wyłącznie o martwych cheerleaderkach.

Mike Flanagan napisze scenariusz The Midnight Club z Leah Fong, z którą przygotowuje również The Haunting of Bly Manor.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

żądza krwi val mcdermid audiobook storytel

Lubicie Żądzę krwi? Storytel startuje z audiobookami o Tonym Hillu

W głębi lasu Netflix czerwiec data premiery serial

W głębi lasu: premiera polskiego serialu Netflixa w czerwcu