the morning show serial apple tv plus zwiastun
The Morning Show (źródło: Apple; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Apple pokazało zapowiedź serialu The Morning Show

The Morning Show to jeden z wielu seriali produkowanych z myślą o usłudze Apple TV+. Widowisko traktujące o programie śniadaniowym dostało pierwszy zwiastun.

The Morning Show ma być jednym z flagowych seriali Apple TV+ – serwisu, który będzie odpowiedzią Apple na Netflixa. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie Netflix przegrał bój o prawa do adaptacji powieści Top of the Morning autorstwa dziennikarza CNN Briana Steltera. Jego książka opowiada o walce o widza w wiodących programach porannych.

The Morning Show będzie kolejnym serialem opowiadającym o amerykańskich mediach.

A przynajmniej o pewnym specyficznym wycinku tego świata. Właśnie zakończył się miniserial stacji Showtime Na cały głos, który możecie obejrzeć w Polsce na HBO GO. Ten sam serwis pokazuje obecnie nowe odcinki drugiego sezonu Sukcesji. Jednak ton serialu Apple będzie zupełnie inny. Historia ma się skupić na osobach, które codziennie dostarczają amerykanom poranną rozrywkę i informacje. Poznamy ich problemy, konflikty i zobaczymy, jak walczą o widza z konkurencją oraz o utrzymanie się w ekipie programu. Ma być śmiesznie, interesująco, ale momentami też strasznie. W końcu dla Amerykanów konsumowanie porannych programów to świętość więc można zakładać, iż ich powstawanie jest okupowane płaczem, potem i łzami.

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Steve Carell w serialu The Morning Show (Apple)
Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Steve Carell w serialu The Morning Show (Apple)

The Morning Show ma luźno opierać się na prozie Steltera.

W głównych rolach zobaczymy Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Stevena Carella. Tym samym szykuje się nam prawdziwa śmietanka na pierwszym planie. Komediodramat Apple zadebiutuje tegorocznej jesieni i najpewniej będzie jednym ze startowych seriali serwisu Apple TV+, który ma mieć premierę 20 września.

Serial The Morning Show w serwisie Appple TV+ >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

halo serial showtime

Ekranizacja serii gier Halo zmierza do telewizji. Co wiemy o serialu?

tworca simpsonow molestowanie matt groening jeffrey epstein virginia guffire nastolatka

Twórca Simpsonów miał molestować 16-latkę